Rozpowszechnianie przesłań

Wywyższeni Nauczyciele starają się pomagać wszystkim, którzy działają aby jak najbardziej rozpowszechnić przesłania.

Wielki Boski Kierownik 3 stycznia 2007 r.
... dążymy by nasza Nauka została przetłumaczona na jak najwięcej języków i rozpowszechniła się jak najszerzej po całym świecie. Gotowi jesteśmy okazać całą możliwą pomoc każdemu z was kto pracuje w tym kierunku. Nie przejmujcie się i zwracajcie się po pomoc do Rady Karmicznej. Piszcie do mnie listy osobiste. Jeśli przed wami są jakieś problemy, które przeszkadzają waszemu służeniu w rozpowszechnianiu naszych przesłań oraz sytuacja karmiczna pozwala na to, wasze prośby będą rozpatrzone i będą podjęte wszelkie środki pomocy by usunąć przeszkody w was, oraz zmienić karmiczne okoliczności.
Każdy z was kto zajmuje się rozpowszechnianiem naszych przesłań w istocie pracuje dla tysięcy ludzi. I dusze tych ludzi mogą przebudzić się na planie subtelnym i otrzymać poprzez was na planie subtelnym całą potrzebną informację.
Nie możecie sobie wyobrazić jak szybko rozpowszechnia się wszystko w naszym czasie. Zasługą tego nie jest tylko Internet i inne szybkie komunikacje. Sam dzisiejszy czas daje wam ogromne możliwości.

Jeżeli będziemy tłumaczyć przesłania musimy być w pełnej harmonii, gdyż inaczej możemy utracić energetyczną zawartość przesłań.

Sanat Kumara 9 lipca 2006 r.
Samo przesłanie dostosowuje was do energii Nauczycieli i odbieracie nasze energie podczas ich czytania. Są kody, które podłączają wasze subtelne przewody i stajecie się zdolni do odbioru nie tylko istoty informacyjnej, lecz również istoty energetycznej przesłań. Wyjaśnia to dlaczego nasze przesłania nie mogą zostać wypowiedziane innymi słowami. Takie wypowiedzenie (ich) nie zawierałoby w sobie kodu zawartego w ciele przesłania. Odbieracie nasze przesłania jak tekst napisany za pomocą symboli takiego lub innego języka, lecz to nie do końca tak jest. Przesłanie zawiera w sobie ukryte kody. I kiedy tłumaczycie nasze przesłania na inne języki, te kody mogą zostać utracone. Wszystko zależy od jakości tłumacza. Jeśli tłumacz jest w synchronii z nami, tłumaczenie zawiera nasze wibracje. W przeciwnym wypadku tłumaczenie niesie tylko składową informacyjną. To wyjaśnia dlaczego, nawet słuchając naszego posłannika, czytając ‘dyktanda’ i nie rozumiejąc słów, bo mówicie w innym języku, i tak otrzymujecie energetyczną zawartość naszych przesłań. Odczuwacie energie i wibracje Nauczycieli.
Gdy czytacie nasze przesłania przetłumaczone na wasz ojczysty język, możecie utracić tę energetyczną składową. Dlatego zalecam tym, którzy na przyszłość będą tłumaczyć nasze przesłania na inne języki, przed przystąpieniem do tłumaczenia, przywołajcie wirtualną obecność Nauczyciela, którego ‘dyktando’ macie zamiar przetłumaczyć. Zalecam wam również przystąpienie do tłumaczeń ‘dyktanda’ w stanie zrównoważonym, po dobrej medytacji lub praktyce modlitewnej.
Każda wasza niedoskonałość będzie wpływać na tekst przekładu. I jeśli zdarzy się, że zdeformujecie coś podczas tłumaczenia, na was spocznie karmiczna odpowiedzialność za deformację Słowa Nauczycieli.

Pan Sziwa 13 marca 2006 r.
... wszelkie sposoby rozpowszechniania wiedzy zawartej w udzielonych przesłaniach są dobre, jak również jakiekolwiek sposoby rozpowszechniania tej wiedzy czy to w postaci licznych spotkań, kursów szkoleniowych, seminariów, czy poprzez tworzenie szkół edukujących rodziców i dzieci w zakresie podstaw Prawa karmy i zachowywania się według Boskich praw.

Przywołanie wirtualnej obecności Nauczyciela udzielającego przesłania.

Sanat Kumara 9 lipca 2006 r.
Chciałbym, żebyście od dziś do końca tego cyklu ‘dyktand’ codziennie przed przeczytaniem go przywołali wirtualną obecność Nauczyciela, który udzielił przesłania. W ten pozornie prosty sposób będziecie mogli odczuć naszą obecność i wiele z zagadnień w naszych przesłaniach zostanie wam odkryte z całkiem innej strony, obecność Nauczyciela bowiem podczas czytania przesłań wielokrotnie zwiększy efekt, jaki uzyskujecie podczas czytania. Jest to specjalne ułaskawienie i będzie ono działało przez pewien czas po zakończeniu tego cyklu ‘dyktand’. Sami po swoich odczuciach będziecie mogli ocenić, czy ułaskawienie to nadal działa czy już nie.
A więc, żeby przywołać obecność Nauczyciela udzielającego przesłania trzeba głośno lub w myślach wypowiedzieć:
“W imieniu JAM JEST TEN KTÓRY JEST przywołuję wirtualną obecność … (następuje imię Nauczyciela, który udzielił przesłania)”.

  

 

 

Aktualności | Przesłania | Opisy Mistrzów | Ostatnie przesłania | galeria | linki | Książki | Download | Moje artykuły | O mnie
Budowa Świata | Ludzka dusza | Prawo Karmy | Choroby i cierpienia | Religia, Bóg | Działania na planie fizycznym | Praca nad sobą | Pomoc innym i Ziemi
Nadchodzące zmiany | Służba wielkiemu białemu bractwu | Inne cywilizacje | Dodatki, ułaskawienia