26 czerwca 2012 roku - Saint Germain

Nie ma niczego strasznego

dla tych, którzy są z Bogiem!

 

                JAM JEST Saint Germain!

                Panie i panowie, znów przybyłem do was, aby utwierdzić swoją obecność i uwierzytelnić mój szacunek do tych, którzy nieustannie pracują nad sobą czytając nasze Przesłania.

Jest to istotnie wielka praca, którą urzeczywistniacie, umiłowani!

                Nadszedł czas, kiedy jedynie wasze codzienne wysiłki, które wkładacie w opanowanie Boskiej Nauki, są w stanie zmienić sytuację na świecie. Teraz nadszedł ten czas, gdy wszystkie wasze wysiłki będą powiększone wielokrotnie! Niech nie zwiedzie was to, że nie wszystko wokół się zmienia w takim tempie, jakbyście tego chcieli. Niestety, materia jest bardzo bezwładna i wasze wysiłki przejawią się dopiero pod koniec bieżącego dziesięciolecia. Ja ze swej strony obiecuję wam, że nowa dawka Boskiej Energii zostanie przydzielona Ziemi już w najbliższym czasie! Już w najbliższym czasie wibracje planety przejdą na nowy poziom!

                Umiłowani, co się dzieje, gdy zaczynacie dokładać swoich sił w celu zaprowadzenia porządku w swoim domu lub w biurze? Tak, z początku wszystko wygląda niezbyt ładnie. Przerzucacie rzeczy, wyrzucacie to, co nie jest wam potrzebne, a resztę układacie w nowym miejscu. To samo dzieje się z waszą planetą i z wami. Energie i wibracje Nowej Epoki dosłownie wyciskają z waszych czterech niższych ciał te karmiczne złogi, które nagromadziły się tam przez miliony lat. Wszystkie rupiecie starej świadomości i starego sposobu myślenia leżą porozrzucane wokół was. Oczywiście na pierwszym miejscu znajduje się strach, ponieważ to ta część was i zbiorowej nieświadomości ludzkości, która zrosła się z ciemnymi energiami, negatywnymi energiami, odczuwa strach. W nowym świecie nie ma i nie może być miejsca na stare energie, stare myślenie oparte na strachu! Dlatego pod wpływem nieprzezwyciężonej Boskiej Energii Miłości wszystko co stare, doświadcza strachu. Bardzo szybko stary świat zawali się w bezsilności! A nowe myślenie i nowa świadomość odzyskają swoje prawa.

                Takie jest prawo! Czy chcecie czy też nie, przyjmujecie swoją zewnętrzną świadomością czy nie, ale nowy porządek przychodzi na świat!

                Na razie wszystko wydaje się wam niechlujne i nieładne. Zapewniam, że wszystko to jest tymczasowe! Jestem gotów poradzić wam, jak z możliwie małą ilością trudności wstąpić na nowy cykl rozwoju. Niezbędnym jest do tego odnalezienie w swoim wnętrzu siebie nieustraszoności i oparcie się na tej swojej części, która się nie boi zmian! Niezbędny jest powrót do harmonii z Boską częścią was samych. Tylko z tego punktu współbrzmienia z Boskim Światem będziecie w stanie z właściwego punktu widzenia dostrzec to, co dzieje się w waszym świecie.

                Kiedy sprzątacie w swoim mieszkaniu, to na początku wszystko wygląda nizbyt schludnie. Ale w miarę waszej pracy, wszystko przybiera nowy wygląd i porządek.

                Tak też jest na przełomie epok. Najpierw wszystko wygląda nieporządnie i wydaje się niemożliwym oddzielenie tego, co będzie przydatne wam w nowej epoce, od tego, co należy do starej epoki i z czego należy zrezygnować. Ale kiedy jesteście wyposażeni w wiedzę o zachodzących procesach, to jest wam łatwiej zorientować się i łatwiej przetrwać panujący chaos, ale który wkrótce zostanie zastąpiony przez nowy porządek.

                Przybyłem w tym dniu, aby obdarzyć was pewnością jutrzejszego dnia! Ponieważ stopnia tej pewności w waszym wnętrzu co do nadejścia znacznie radośniejszych i jaśniejszych czasów, zależy długotrwałość okresu przejściowego.  

                Czeka was zmiana swojej świadomości, zmiana podejścia do wszystkiego, co was otacza, ponieważ nowa epoka będzie oparta na całkowicie innych zasadach! Jeśli trzymacie się strachu, indywidualizmu, ograniczeń, to pozostaniecie w tyle, spóźnicie się na pociąg ewolucji. Ponieważ nowej epoce będzie charakteryzowała się kolektywizmem, wolnością i stosunkach opartych na przyjaźni i miłości!

                Zmiana świadomości i myślenia - oto są najważniejsza rzeczy do zrobienia w pierwszej kolejności! Im szybciej będziecie mogli przebudować swoją świadomość, tym z mniejszą ilością kataklizmów i trudności zetknie się ludzkość w najbliższym czasie. Ponieważ wszystkie zewnętrzne niepowodzenia uwarunkowane są wyłącznie waszą niechęcią zreorganizowania siebie i zaakceptowania energii nowej epoki.

                Bardzo jasno określiłem wam bieżące zadania. A teraz powinienem poświęcić trochę czasu temu, co przygotowuje wam nadchodząca epoka.

                Kiedy będzie się wam wydawało, że wszystko wokół zwarło się w pierścień niepokonalnych przeszkód, to właśnie w tym momencie będziecie musieli podnieść głowę do góry i zwrócić się ku Boga. Ponieważ nowa epoka będzie charakteryzowała się powrotem od niewiary do wiary, od ateizmu do boskości.

                Czeka was ponowne przeczytanie naszych Przesłań, wszystkich co do jednego. Powinniście zrozumieć, że Przesłania te są dla was podręcznikiem przejścia do nowej epoki – Epoki Wodnika. Można je traktowaćwać jako Biblię dla nowej epoki albo po prostu jako zalecenia na czas przejścia. W każdym razie ci z was, którzy będą w stanie, pokonując swoje wewnętrzne opory, przejść do poważnych studiów naszych zaleceń dla nowej epoki, otrzymają przewagę nad innymi ludźmi, którzy są na tyle ciemni, że próbują zastosować wobec nowej epoki miary z poprzednich epok.

Cieszę się, że mogę podać swoją pomocną dłoń i udzielić wsparcia tym dzielnym pionierom, którzy zaryzykowali podążyć za naszymi radami i odważnie ruszyli w Nową epokę, wystawiając żagle swojej istoty na wiatr przemian.

                Nie bójcie się niczego! Nie ma niczego strasznego dla tych, którzy są z Bogiem!

 

JAM  JEST  Saint Germain!
 

 

 

Aktualności | Przesłania | Opisy Mistrzów | Ostatnie przesłania | galeria | linki | Książki | Download | Moje artykuły | O mnie
Budowa Świata | Ludzka dusza | Prawo Karmy | Choroby i cierpienia | Religia, Bóg | Działania na planie fizycznym | Praca nad sobą | Pomoc innym i Ziemi
Nadchodzące zmiany | Służba wielkiemu białemu bractwu | Inne cywilizacje | Dodatki, ułaskawienia