25 czerwca 2012 roku - Matka Maria

Nadchodzi kres ciemności,

a przed sobą macie tylko Światło!

                JAM JEST Matka Maria przybyła do was tego dnia.

                Moje dzisiejsze przyjbycie nie będzie tak radosne jak wcześniejsze, ponieważ jestem zmartwiona. Moje zmartwienie jest związane z licznymi przejawieniami sił nam przeciwstawnych, które otumaniają ludzkość i nie pozwalają jej dostrzec perspektywy Boskiej Drogi.

                Obserwuję młodzież oraz ludzi dojrzałych i starszych. Każde pokolenie przychodzi na ten świat, aby wypełnić własne przeznaczenie. Ze smutkiem obserwuję, jak ludzie męcząc się bez Boga, poszukują Go, lecz nie mogą Go odnaleźć w mroku, w którym pogrążona jest teraz planeta.

                Bardziej radosny bieg ewolucji próbuje wejść w wasze życia. Wszyscy potrzebujecie przejawienia Boskich Energii - także macierzyńskich Energii Boga, które ja wam przynoszę.

                Moja nadzieja nie zniknie i nie może zaniknąć. Dążę przejawiać swoją obecność wszędzie, gdzie to jest tylko możliwe. Jeśli pójdziecie do lasu, to zobaczycie mnie pośród drzew, jeśli pójdziecie na pole, to zobaczycie mnie na niebie na tle obłoków. Gdy patrzycie na świecę, to też jestem z wami, a moją obecność odczjecie poprzez potrzask knota i taniec płomienia.

                Jeśli macie zwyczaj patrzenia na moją ikonę lub mój wizerunek, to moja obecność staje się coraz bardziej odczuwalna za każdym razem: w miarę tego, jak co raz więcej czasu poświęcacie na medytację nad moim obrazem.

                Jestem z wami w waszych życiach, a pomiędzy nami nie istnieją żadne przeszkody. Ujawniam swą obecność każdemu dążącemu, każdemu, który swoją miłością jest zdolny do stworzenia wokół siebie harmonijnej atmosfery, w jakiej mogę ujawnić swą obecność.

                Za każdym razem, kiedy myślicie o mnie i zwracacie się do mnie, to przybliżamy się do siebie. Pomimo zewnętrznych, niekorzystnych okoliczności, mimo dominacji w waszym świecie energii o niskiej jakości, nasze obcowanie staje się możliwe.

                Jestem z wami wbrew wszystkiemu. Tak przejawia się moja służba. Za każdym razem, kiedy poświęcacie czas modlitwie lub czuwaniu modlitewnemu, to mogę wtedy tysiąckrotnie pomnożyć wasze wysiłki. Tym sposobem będziemy w stanie pokonać wszelki opór sił ciemności. I obojętnie, jak będzie ciężko, jak wściekłe byłyby końcowe przejawienia ciemności i chaosu, to ja wiem, że wszystkie moje dzieci, wcześniej czy później będą ze mną.

                Jasno widzę ten dzień, kiedy każde z was, moich kochanych dzieci, będzie uratowane i wyzwolone z niewoli ciemności i iluzji.

                Jasno widzę ten dzień, kiedy  będziecie w stanie pokonać wszystkie swoje stany świadomości o niskiej jakości i skutki niegodnych czynów z przeszłości.

                Jasno widzę tę chwile, kiedy wasze oblicza rozjaśni Boskie Światło i ten stan Boskiej Błogości już nigdy więcej was nie opuści.

                Jestem z wami zawsze we wszystkich najcięższych sytuacjach, w które napotykacie w waszych życiach. A teraz, kiedy byłam w stanie obdarować was cząstką swej miłości i troski, znów chcę was o coś poprosić.

                Umiłowani, nie rozpaczajcie, nie martwcie się i nie popadajcie w przygnębienie. W waszym wnętrzu ukryty jest mechanizm, który pozwoli wam znaleźć wyjście nawet z najcięższej sytuacji. W waszym wnętrzu olśniewająco świeci cząstka Boga. Należy, abyście stale poświęcali czas w ciągu dnia na obcowanie z Bogiem. Należy, abyście stale kultywowali w sobie odczuwanie Boskości.

                Nie trzeba, abyście zmuszali siebie do modlitwy. Modlitewny stan świadomości jest czymś naturalnym. Należy stale pamiętać o swoim współbrzmieniu z Nami i o Naszej Jedności. Gdy myślicie o mnie, to już zbliżacie się do Boga.

                Należy, abyście w ciągu dnia poświęcali więcej czasu na obcowanie z Bogiem*, a kiedy Bóg będzie w stanie stale być obok was, wszędzie tam, gdzie jesteście – na ulicy, w pracy, w domu, poza domem, w sklepie – to wtedy wszystko wokół was zacznie się odmieniać i wasze życie zmieni swój bieg i skieruje się na Boską drogę rozwoju.

                Umiłowani, potrzebujecie włożyć niewiele wysiłku. Nalegam, abyście stale utrzymywali swoja świadomość w zestrojemiu z Boską Rzeczywistością. Używajcie całego arsenału środków, jakie są wam dostępne: moje ikony, boską muzykę, modlitwę, Różańce. Wszystko to, co tylko może wznieść waszą świadomość ponad rozgadiasz panujący w waszym świecie, będzie przybliżało was do Świetlanej Drogi, która czeka na was, a która pojawi się przed waszymi spojrzeniem natychmiast, jak tylko siebie przygotujecie.

                Nie można dłużej błąkać się w ciemnościach. Nieodzowne jest wkroczenie na Świetlaną Drogę, Boską Drogę.

                Przestańcie obwiniać za swoje nieszczęścia innych ludzi, inne kraje i narody, swoje rządy i organy państwowe. Wszystko co was otacza, odpowiada waszemu poziomowi świadomości. Zmieńcie swoją świadomość, przybliżcie ją do Boga, a wszystko w waszych życiach zmieni się za życia jednego, ludzkiego pokolenia.

                Powiadam wam, że Świetlana Boska możliwość wyłania się wprost przed waszym nosem, lecz jej nie dostrzegacie. Musicie rozświetlić przestrzeń wokół siebie Boskim Światłem wychodzącym z głębi waszej istoty, a wtedy odnajdziecie zrozumienie i wiedzę, które są wam niezbędne, abyście wyszli z ciemności w Światło.

                Przybyłam do was dzisiaj, aby przypomnieć, że z Bogiem wszystko jest możliwe. Wasze dążenie do Dobra Wspólnego będzie wsparte przez całe Niebiosa i energie nadchodzącej Nowej Epoki.

                Nie warto się martwić i rozniecać poczucia beznadziejności. Powiadam wam, nadchodzi kres ciemności, a przed sobą macie tylko Światło!

 

JAM JEST Matka Maria

kochająca was wszystkich i troszcząca się o was


* Dziesięcinę poświęcali Bogu: Abraham (Rdz. 14,20), Jakub (Rdz 28,22), Mojżesz (Pwt 14,22-22).

Ty możesz poświęcić 10 % swego czasu: 10 % doby - to 2,4 godz. czyli 144 min.

 

 

 

Aktualności | Przesłania | Opisy Mistrzów | Ostatnie przesłania | galeria | linki | Książki | Download | Moje artykuły | O mnie
Budowa Świata | Ludzka dusza | Prawo Karmy | Choroby i cierpienia | Religia, Bóg | Działania na planie fizycznym | Praca nad sobą | Pomoc innym i Ziemi
Nadchodzące zmiany | Służba wielkiemu białemu bractwu | Inne cywilizacje | Dodatki, ułaskawienia