22 grudnia 2013 – Pan Surija

Zmieniając siebie, zmienicie otaczający was świat


JAM  JEST  Surija.

            Cieszę się bardzo z nowego spotkania z wami! Za każdym razem, kiedy dostępna staje się możliwość nadania mego Przesłania do waszego świata, doznaję radości i drżenia.

            Umiłowani, nawet nie wyobrażacie sobie całej wielkości (majestatu) udzielanej wam miłości: przyswajanie naszych Przesłań, przechodzących poprzez światy przez ciała naszego posłannika.

            Wasz stan świadomości nie pozwala wam do końca uświadomić sobie i zrozumieć potęgi dziejącego się Boskiego Cudu. A jeśli ja byłbym na waszym miejscu, to zastanowiłbym się nad tym, dlaczego ta Boska Łaska, ta dyspensa, ten Boski Cud odbywa się na przestrzeni tak znacznego okresu czasu.

            Umiłowani, wszystko można wytłumaczyć bardzo prosto: Niebiosa zaniepokojone są sytuacją ukształtowaną na Ziemi i używają każdej możliwości, aby doprowadzić Boskie Energie do waszego świata.

            Każdy nasz cykl Przesłań przewodzi do waszego świata ogromną ilość Boskiej Energii. Jako przewodnika używamy każdego człowieka, który czyta nasze Przesłania i który choć w najmniejszym stopniu oczyścił swoje ciała.

            Nie ma znaczenia, w jakim miejscu na kuli ziemskiej znajduje się człowiek gotowy przyjąć nasze energie. Przychodzimy wprost do was wykorzystując możliwości internetu. I nektar Boskiej Energii ma możliwość przepływania przez wasze ciała i nasycania przestrzeń wokół was, bezpośrednio w miejscu, gdzie się znajdujecie.

            W ten sposób nasycamy naszymi energiami przestrzeń Ziemi. To jest jedna z przyczyn, dla której kontynuujemy przekazywanie naszych Przesłań. Jest bardzo mało ludzi, którzy znajdując się we wcieleniu, są zdolni utrzymywać swoją świadomość na Boskim poziomnie. Dlatego też nasze Przesłania są dla was pomocą, bo pomagają choć na krótko podwyższać wasze wibracje i zbliżać je do poziomu Boskiego.

            Wasz świat jest lustrem, które odbija waszą świadomość. Dlatego pomagając wam utrzymywać świadomość na wysokim poziomie, zmieniamy otaczający was świat.

            W porównaniu z wpływem, jaki wywierają na waszą świadomość środki masowego przekazu, jest oczywiste, że nasz wpływ nie jest aż tak wielki. Nie możemy być konkurencją dla waszych środków masowego przekazu. Zwykle wszystko, co człowiek wprowadza do swojej świadomości z audycji telewizyjnych, z internetu i innych źródeł informacji waszego świata, to osiada w jego podświadomości i przyćmiewa (zamula) przechodzenie czystej Boskiej Energii. Dlatego większa część ludzkości obecnie nie jest zdolna do przewodzenia Boskiej Energii do waszego świata, dlatego też wasz świat cierpi od chronicznego niedostatku Boskiej Energii, dlatego też ludzkość doznaje stanów świadomości o niskiej jakości, depresji, nienawiści, agresji.

            Doświadczając stanów świadomości o niskiej jakości, człowiek nieuchronnie pogrąża siebie i swoich bliskich w iluzję, która odbija jego stan świadomości o niskiej jakości.

            Wasz świat jest światem odbitym, światem iluzorycznym. Wszystko w waszym świecie przyciąga się zgodnie z wibracją. A będąc stale pogrążeni w stanach świadomości o niskiej jakości, przywiązujecie się do zewnętrznej iluzji niskiej jakości.

            Zrozumcie umiłowani, wszystko co znajduje się w waszej świadomości, to automatycznie przejawia się poza wami jako wasze otoczenie. A jeśli stale jesteście zanurzeni w świecie "najświeższych wiadomości" (newsów), gdzie jest obecny gwałt, agresja, rewolucje, masowe niepokoje, to po pewnym czasie wszystko to zaczyna przejawiać się wokół was, w waszym życiu.

            W ten właśnie sposób ludzkość coraz głębiej i głębiej pogrąża siebie w bezbożnej rzeczywistości.

            Dlatego w obecnym czasie nadzwyczajną pomocą, która może być okazana ludzkości, są nasze Przesłania i nasze energie, które przewodzimy do waszego świata poprzez nasze Przesłania.

            Wielu z was zapyta: «Jak mogą zmienić świat Przesłania, które czytają jednostki spośród miliardów ludzi, żyjących na Ziemii?»

            Umiłowani, nigdy na próżno nie tracimy Boskiej Energii. Każda Boska Łaska waży się dokładnie na Wyższych Radach Wrzechświata zanim ma być dana.

            Nasze subtelne energie zdolne są zobojętniać ogromną ilość negatywnej energii waszego świata. Na tym polega nasza praca w utrzymaniu równowagi na planecie. Każdy z was może przyłączyć się do tej gigantycznej pracy w ratowaniu ludzkości Ziemi.

            Wspólnymi siłami zmienimy sytuację na planecie. Wystarczy, że każdego dnia będziecie czytać po jednym naszym Przesłaniu, przekazanym przez nas poprzez naszego Posłannika, zgodnie z chronologicznym ciągiem, czyli tak jak były one dane.

            Nasze Przesłania są zdolne zmienić wasz stan świadomości i nieuchronnie w ślad za zmianą waszej świadomości zmieni się wasze otoczenie. Nie możemy zawczasu prognozować sytuacji, ponieważ nie wiemy ilu ludzi odpowie na nasze wezwanie i będzie czytać nasze Przesłania. Bardzo ważny jest stan, w którym przystępujecie do czytania naszych Przesłań. Dlatego też, aby wasza praca była maksymalnie efektywna, potrzebnym jest, abyście nastroili siebie na czytanie* naszych Przesłań i czytali je tylko w najwźnioślejszym stanie, na jaki jesteście zdolni. Tylko w tym wypadku będziecie w stanie przewodzić Boską Energią do otaczającego was świata.

            W celu, abyście mogli zestroić się z naszym światem przed czytaniem naszych Przesłań, dano wam ponad setkę instrumentów, których opis zawiera się w naszych Przesłaniach. Niektóre z nich jak na przykład Różańce albo medytacje były zapisane przez Posłannika na naszą prośbę.

            W celu nastrojenia siebie na czytanie* naszych Przesłań, nieodzowne jest, abyście na minimum godzinę przed czytaniem Przesłania poświęcili się pracy duchowej.

            Nie jest obowiązkiem używanie wszystkich danych wam instrumentów. Wybierzecie dla siebie ten, jaki wam najbardziej odpowiada: wezwania, Różańce, medytacje, filmy.

            Przystępujcie do czytania* Przesłań tylko wtedy, gdy całkowicie zharmonizujescie wszystkie swoje ciała, myśli i uczucia.

            Zmieniając siebie, zmienicie otaczający was świat.

            Nie myślcie, że praca nad zmianą waszej świadomości będzie lekka. Będzie wam potrzebne całe wasze zdecydowanie, żeby wypełnić wszystkie wskazówki Mistrzów, które zawierają się w naszych Przesłaniach.

            Na pierwszym miejscu będzie rezygnacja ze szkodliwych przyzwyczajeń, w tym - słuchiwania muzyki niskiej jakości, nadużywania energii seksualnej, rezygnacja z oglądania telewizora i treści o niskiej jakości w internecie.

            Potrzebujecie całej swojej siły woli i zdecydowania, żeby podążać Drogą zmiany swojej świadomości.

            I tylko ci, którzy będą w stanie wypełnić nasze zalecenia i prośby, będą w stanie osiągnąć nagrodę - przebywania w Boskim Świecie, Królestwie Bożym jako zewnętrzne przejawienie swojego wewnętrznego stanu świadomości.

Byłem z wami tego dnia.

JAM  JEST  Surija.


*  "czytać" w j. rosyjskim innym znaczeniem słowa "
читать" (czitat) jest "modlić się".


 

 

Aktualności | Przesłania | Opisy Mistrzów | Ostatnie przesłania | galeria | linki | Książki | Download | Moje artykuły | O mnie
Budowa Świata | Ludzka dusza | Prawo Karmy | Choroby i cierpienia | Religia, Bóg | Działania na planie fizycznym | Praca nad sobą | Pomoc innym i Ziemi
Nadchodzące zmiany | Służba wielkiemu białemu bractwu | Inne cywilizacje | Dodatki, ułaskawienia