21 grudnia 2013 – Mojżesz

Siła Ducha kieruje światem


JAM  JEST  Mojżesz.

            Znów do was przyszedłem. Przyszedłem, ponieważ ludzkość potrzebuje kierownictwa i pomocy pochodzącej od Wzniesionych Zastępów.

            Żyłem na Ziemi i znam warunki, w których ludzkość znajduje się teraz. Niezwykle porusza mnie wszystko co dzieje się na Ziemi, ponieważ ta planeta jest mi bliska, bo jest kolebką mojego rozumu.

            A teraz chcę dać wam swoje pouczenia, które będą aktualne dla większej części ludzkości będącej we wcieleniu. Przede wszystkim cieszę się, że przy pomocy ogromnych wysiłków udaje się zachowywać równowagę na planecie. Ale sądzę również, że ewolucja ludzkości może być bardziej pomyślna, lecz pod warunkiem większego współdziałania pomiędzy naszymi światami: światem, w którym teraz się znajdujecie i światem, w którym przebywają najlepsi przedstawiciele ludzkości, ci którzy osiągnęli wzniesiony stan świadomości.

            I rzeczywiście, istnieje razem z wami kompletna, wysoko rozwinięta cywilizacja, składająca się z najlepszych przedstawicieli ludzkości. Znajduje się ona dosłownie tam, gdzie wy jesteście, w tej samej przestrzeni, ale na innych częstotliwościach. Wasze współdziałanie z tą wysoko rozwiniętą cywilizacją zupełnie i całkowicie zależy od waszego życzenia. Nieodzowne jest, abyście dopuścili w swojej świadomości możliwość tego związku. Niezbędne jest, abyście zmienili swoją świadomość na tyle, aby współdziałanie stało się możliwe. To jest ta rzeczywistość, jaka istnieje. Jedyna rzecz, która jest do zrobienia: powinniście zechcieć otrzymać więź ze światem, w którym mieszkają Wzniesieni Mistrzowie.

            Takie rozdzielenie światów w przyszłości przestanie istnieć. Ale pragnę zwócić waszą uwagę na to, że nie wszyscy przedstawiciele ludzkości będą w stanie zbliżyć się i przedłużyć swoje istnienie w nowej rzeczywistości. Niestety, tak to jest.

            Nawet nie wszyscy z was, którzy czytacie teraz to moje przesłanie, będą w stanie przemóc w sobie to coś, co przeszkadza dalszej ewolucji.

            Zupełnie i całkowicie wasz dalszy rozwój zależy od wysiłków, których podejmujecie się w przezwyciężeniu własnych niedoskonałości i ułomności.

            Wasza cywilizacja nie będzie w stanie istnieć dłużej poza pewną granicę, określoną przez Boga. Wasza cywilizacja nie będzie w stanie istnieć, ponieważ oddzieliła się od Boga i Jego Prawa. Ale dla tych przedstawicieli ludzkości, którzy będą w stanie przyjąć Boskie Prawo i podążać za Nim, dla nich drzwi do dalszej ewolucji są szeroko otwarte.

            Czeka was już w najbliższym czasie zademonstrowanie swojej wiary i zdecydowania. Z twego powodu przyszedłem do was dzisiaj. Wielu z was oddanie służyło mi w czasie mojego wcielenia na Ziemi. Pamiętam wasze oddanie i teraz jestem gotów okazać wam całą możliwą pomoc.

            Widzę, że potrzebujecie tego, abym kolejny raz przypomniał wam o konieczności podążania za Boskim Prawem, które było zapisane przeze mnie na kamiennych tablicach. 

            Minęły tysiące lat i do tej pory zmuszony jestem do przychodzenia i przypominania wam o konieczności podążania za Boskim Prawem w waszym życiu.

            Tylko to jedno zdolne jest wyrwać was z okowów iluzji, tylko to jedno zdolne jest otworzyć wam okno Boskiej możliwości i Drogę do dalszej ewolucji.

            Zapomnieliście o Bogu. Te cywilizacje, które zapominają o Bogu, skazane są na niebyt.

            Mówię wam o Bogu, jako o Wysokim Prawie, które jest w tym Wszechświecie. Możecie udawać, że żadne Prawo nie istnieje, ale wtedy przez jakiś czas będziecie w stanie istnieć według praw przez was wydumanych. Jest to możliwe tylko do określonej chwili (granicy), którą Bóg wam wytyczył.

            Dlatego zwracam się dzisiaj do was, do tych z was, którzy w swojej świadomości gotowi są przyjąć Prawo i podążać za Nim w swoim życiu.

            Nie trzeba umiłowani, wychodzić na ulicę i krzyczeć o konieczności podążania za Boskim Prawem. Nie, to nie jest droga Mistrzów. Mistrzowie uczą was o podążaniu za Prawem w swoim sercu. Dlatego ta Droga nazywa się Drogą Wewnętrzną.

            Zewnętrze posłusznie odtwarza wasz stan wewnętrzny. Dlatego cała wasza troska powinna polegać na podążaniu za Prawem  Boga w swoim sercu, w swojej wewnętrznej przestrzeni.

            Możecie dochowywać poświęcenia Bogu i podążać za Jego Prawem nawet wtedy, gdy znajdujecie się w niewoli. Wasz wewnętrzny wolny czas nie zależy od zewnętrznego otoczenia, gdziekolwiek byście się znajdowali.

            Dlatego wzywam was do przejawienia waszej Boskiej Wolności, która jest cechą waszej świadomości i jest zawsze z wami, nawet wtedy, gdy jesteście zamknięci w okowach iluzji świata zewnętrznego.

            Rozumiecie o czym mówię?

            Mówię o tym, że tylko stopień waszych wewnętrznych osiągnięć otwiera wam drogę do dalszej ewolucji.

            Odporność na zewnętrzne siły iluzoryczne należy wyrobić sobie w swojej świadomości.

Kiedy ludzie nie są rozwinięci, wtedy wychodzą na ulice, wzniecają rewolucje, strącają władzę.

            Ja uczę was zmieniać zewnętrze drogą zmiany wewnętrznego. To jest ta Droga, po której wiodą was Wzniesieni Mistrzowie.

            Uciszanie waszych wewnętrznych burz doprowadza do uciszania zewnętrznych huraganów. Wewnętrzne kieruje zewnętrznym. Siła Ducha kieruje światem.

            Dlatego też siły nam przeciwstawne robią wszystko, żeby wasz Duch zamilkł. Ta wojna przeciwko waszemu Duchowi nie ustaje ani na chwilę. Cały przemysł współczesnego społeczeństwa jest skierowany na walkę z waszym Duchem.

            I zamiast tego, aby uświadamiać to sobie i przeciwstawić iluzorycznym siłom swoją wiarę i oddanie Bogu, idziecie na wodzach iluzorycznych sił i ponosicie jedną porażkę za drugą.

            Pomyślcie nad moimi słowami wtedy, gdy będziecie w stanie to zrobić. Nie śpieszcie się w odłożeniu tekstu tego mojego Przesłania i rzucaniu się w usłużnie oferowaną wam rozrywkę i inne namiastki.

            Rozważałem to moje Przesłanie do was przez pół roku.

            Powinniście teraz i przez następne pół roku medytować na istotą mojego Przesłania. Tylko w tym wypadku Prawo będzie wypełnione. Tylko w tym wypadku zatrzymacie karmę, która powstaje, jeśli nie wsłuchujecie się w słowa Mistrzów.

            Przyszedłem do was tego dnia, aby okazać pomoc i podtrzymać waszą Boskość na Drodze.

 

JAM  JEST  Mojżesz.

 

Aktualności | Przesłania | Opisy Mistrzów | Ostatnie przesłania | galeria | linki | Książki | Download | Moje artykuły | O mnie
Budowa Świata | Ludzka dusza | Prawo Karmy | Choroby i cierpienia | Religia, Bóg | Działania na planie fizycznym | Praca nad sobą | Pomoc innym i Ziemi
Nadchodzące zmiany | Służba wielkiemu białemu bractwu | Inne cywilizacje | Dodatki, ułaskawienia