29 czerwca 2013 -  Mistrz Moria

Gratuluję wam sukcesu sił Światła!

JAM  JEST El Moria.

            Cieszę się, że witam was dzisiaj!

Widzę w was autentyczne zainteresowanie przekazywaną przez nas Nauką i jestem zadowolony, że pomimo wszystkich trudności, byliśmy w stanie przekazać przez naszego Posłannika ten cykl Przesłań!

            Tak umiłowani, za każdym razem musiany pokonywać znaczne trudności, aby zrealizować przekazanie naszej Nauki. Niestety, opór sił nam przeciwstawnych osiągnął taki wysoki punkt napięcia, że każdy cykl Przesłań przychodzi nam z wielkim wysiłkiem. Za każdym razem liczymy na to, że nasze siły i nasze energie nie pójdą na marne, ale będą przez was przyjęte.

            Zakończyliśmy kolejny cykl Przesłań, które przekazaliśmy przez naszego Posłannika, tym razem z Niemiec!

            Przewidujemy, że energia, która została uwolniona w miejscu przyjęcia naszych Przesłań, będzie zasymilowana przez ludźi, którzy są zdolni do przyswojenia energii Wyższych Światów.

            Nasze wysiłki powinny napotkać wasze zainteresowanie w rozpowszechnieniu Nauki. Tylko gdy znajdujemy serca, które są gotowe do Służby, kiedy jesteśmy pewni tego, że nie rozpryskają one energii Słowa, a wtedy urzeczywistniamy przekazanie naszych Przesłań.

            Jesteśmy zainteresowani tym, aby energia uwalniająca się przy przyjmowaniu każdego cyklu Przesłań, była równomiernie rozdzielana po powierzchni kuli ziemskiej. Z tego względu dokładnie wybieramy i przygotowujemy miejsce do przyjęcia każdego cyklu naszych Przesłań.

            Nic nie jest przypadkowe. Wszystko dokładnie zaplanowaliśmy i każdy ergº uwalnianej energii jest używany w celu zmiany sytuacji na kuli ziemskiej, tak aby na planie fizycznym nastąpił przełom korzystny dla sił Światła.

            Chcę teraz powiedzieć wam o tym, że nigdy wcześniej nie spotykaliśmy się z takim oporem, jaki napotkaliśmy przy przekazaniu tego cyku Przesłań. Sytuacja była tym bardziej złożona, ponieważ nie odnaleźliśmy tych, na których moglibyśmy się wesprzeć , którzy mogliby zaopiekować się o naszym Połannikiem w czasie przyjmowania letniego cyklu Przesłań.

            Sytuacja powtarza się za każdym razem. Za każdym razem znajdujemy naszych zwolenników, którzy przed wcieleniem brali na siebie zobowiązanie służby Braterstwu i naszemu Posłannikowi i za każdym razem, kiedy przychodziła chwila rozpoczęcia służby, to nasi uczniowie (czela) mają ważniejsze sprawy, a wtedy oni, jeden za drugim schodzą z Drogi.

            Obserwujemy taki obrazek nie przez jedno tysiąclecie. Kiedy my jesteśmy daleko, kiedy nie ma bezpośredniego przekazu naszych energii, to wtedy wielu naszych uczniów mami siebie iluzją, że są na Drodze i że służą Braterstwu. Jednak kiedy zbliżamy się, kiedy podchodzimy do was tak blisko, jak to tylko jest możliwe, to pilnie znajdują się u was ważniejsze sprawy i odchodzicie jeden za drugim, zostawiając nas i naszego Posłannika.

            Umiłowani, Bóg zawsze troszczy się o Posłannika! Posłannik znajduje się pod moją osobistą ochroną i protekcją. Ale czy wy będziecie mieli w tym i w następnych wcieleniach inną możliwość pełnienia służby?

            Zapamiętacie raz na zawsze: to nie wy wyświadczacie przysługę, kiedy służycie naszemu Posłannikowi, a my i nasz Poseł okazujemy wam honor, pozwalając służyć Braterstwu.

            Ta prawda, jak też wiele innych Boskich Prawd, obraca wami do góry nogami.

            Jednak istnieje Boski Porządek i istnieje Boskie Prawo. I nie ma znaczenia, w jaki sposób będziecie próbowali odsunąć od siebie Boskie Prawo, to Ono nadal stale działa.

            Najważniejsze, co osiągamy przy każdym przekazaniu naszych Przesłań - to oddzielenie ziarna od plew. Z całą oczywistością możemy sądzić po waszych czynach, których dokonujecie przy zbliżeniu się do was Boskich Energii, o tym, po czyjej stronie rzeczywiście stoicie. A wtedy wszystkie wasze słowa i zapewnienia o oddaniu Braterstwu i naszemu Posłannikowi pozostają na uboczu. Zapominacie o waszym oddaniu, o waszej służbie i o waszych zobowiązaniach i rzucacie się za pierwszą pokusą, która przychodzi ze świata zewnętrznego. Wasz zmysłowy umysł zawsze wyjaśni wam i udowodni, dlaczego było słuszne wybranie zachcianki swojego ego, zamiast kontynuowania dążenia po Drodze.

            Wielu z was nawet nie podejrzewa, że dla waszych dusz to ostatnia możliwość powrotu na Drogę. Nawet nie zdajecie sobie sprawy z tego, że dokonujecie fatalnego wyboru. Jest to bardzo przykre uświadomienie. Tym bardziej, że wielu z was czyta dawane przez nas Przesłania nie pierwszy dzień.

            Bóg, umiłowani, nie może być wyśmiewany. Ale wy dokonujecie swoich wyborów jeden za drugim. Bóg osiąga swój główny cel: wyselekcjonowanie wśród ludzkich osobników tych, którzy są gotowi do następnej fazy ewolucji, i tych, którzy się nie nadają i zapełnią nieudane karty ludzkiej historii.

            Zawsze tam, gdzie znajduje się nasz Posannik, odbywa się w otaczającej rzeczywistości realne oddzielenie Światła od ciemności, a przede wszystkim w duszach ludzi. To jest właściwość płaszcza Posłannika Wielkiego Białego Braterstwa i jest ona również nieodłączna jak Słowo Boga i Mistrzów, które niesie nasz Posłannik.

            A teraz chcę wam powiedzieć, że ten cykl naszych Przesłań jest zakończony. Jesteśmy zadowoleni z tego, że tym razem udało się nam uwolnić bezprecedensową ilość Światła przez nasze Przesłania.

            Gratuluję wam sukcesu sił Światła!

            Życzę wam osiągnięcia takiego stopnia świadomości, który pozwoli wam rozróżniać najmniejsze przejawy sił ciemności tak we wnętrzu waszej istoty jak i na zewnątrz.

            Życzę takiego umocnienia swojej wiary i oddania Braterstwu, które przeprowadzi was przez wszystkie pułapki dualnego świata i pozwoli waszej duszy powrócić do Domu - do Boga!

            Opieczętowuję w czasie przekazania tego Przesłania całe Światło, które zostało uwolnione w tym cyklu naszych Przesłań, aby nikt, kto nie jest ze Światła, nie mógł z niego skorzystać.

            Wypełniło się! Zakończono! Opieczętowano!

 

JAM  JEST El Moria.

          


          
 

Aktualności | Przesłania | Opisy Mistrzów | Ostatnie przesłania | galeria | linki | Książki | Download | Moje artykuły | O mnie
Budowa Świata | Ludzka dusza | Prawo Karmy | Choroby i cierpienia | Religia, Bóg | Działania na planie fizycznym | Praca nad sobą | Pomoc innym i Ziemi
Nadchodzące zmiany | Służba wielkiemu białemu bractwu | Inne cywilizacje | Dodatki, ułaskawienia