24 czerwca 2013 roku - Umiłowany Alfa

Wielka łaska Niebios

JAM  JEST  Alfa.

            JAM  JEST  wasz Ojciec Niebiański. JAM  JEST  przybyły. Dzisiaj nadeszła kosmiczna wieść i ten Posełannik jest upoważniony do przekazania jej wam.

            Przybyłem z Dalekich Światów. Przybyłem celem zakotwiczenia swego Płomienia i swojej Obecności w czakrach Posełannika.

            Nigdy przedtem nie było to możliwe. Przedsięwzięliśmy ten eksperyment, żeby nasilić zdarzenia i aby dać możliwość ludzkości Ziemi zetknięcia się z energiami Wyższych Światów.

            Powinienem was zapewnić, że bezpieczeństwo waszego przejścia na wyższy poziom wibracji jest kształtowane wyłącznie waszym postrzeganiem zachodzących zmian.

            Od tego na ile jesteście zdolni w waszej świadomości przyjąć Wyższe Światy i kierować się Prawem Wyższych Światów zależy bezpieczeństwo przejścia na nowy poziom świadomości, na nowy cykl (koło) rozwoju ewolucyjnego.

            Dlatego przyszedłem, aby przypomnieć wam o waszym przeznaczeniu i o waszym pochodzeniu.

            Przeszliście ewolucję w gęstych światach, a teraz jesteście zobowiązani powrócić do Mnie, do Mego Świata, który jest waszym Domem.

            Teraz otworzyłem wam okno kosmicznej możliwości. To Moja osobista łaska i możliwość, którą obdarowuję ludzkość Ziemi.

            Od tego momentu możecie zwracać się z waszymi wezwaniami wprost do Mnie. A jeśli przyjdzie w waszym życiu chwila, kiedy los wyda się wam skrajnie ciężki w znoszeniu otaczającego was cierpienia i przykrości, to wtedy możecie zwrócić się wprost do Mnie z wezwaniem, a Ja uczynię wszystko co można uczynić, aby polepszyć wasze położenie.

            Jednak w zamian proszę was o to, abyście zawsze przechowywali w swojej świadomości pamięć o naszym dzisiejszym spotkaniu.

            Przeminie jakiś czas, a iluzja zacznie wchłaniać was podobnie jak bagno. Wewnętrzne Światło przyblednie i wasza istota straci orientację. Cała przestrzeń wokół was napełni się szarością i przestaniecie odróżniać Światło od ciemności, biel od czerni.

            Właśnie dlatego przyszedłem w tym dniu, aby dać wam swoją możliwość i abyście zawsze mogli z niej skorzystać.

            Umieście na wybitnym miejscu słowa wezwania, które będziecie robić w wszystkich sytuacjach, w których wyda się wam, że sytuacja wokół was jest nie do zniesienia, w których wyda się wam, że nie macie już siły do dźwigania ciężarów otaczającego świata.

            Moje wezwanie możecie robić każdego dnia, a przez 24 godziny po jego wypowiedzeniu będziecie mogli dysponować Moją osobistą ochroną i protekcją.

            Tak więc powinniście stanąć przed ołtarzem. Wybrać taką chwilę, kiedy nic was nie absorbuje. Wejść w swoją wewnętrzną przestrzeń, okryć się nią i powiedzieć w ciszy swego serca:


«W imię  JAM  JEST  TEN,  KTÓRY  JAM  JEST,

umiłowany Alfa, proszę Ciebie o działanie Twojej Łaski.

Proszę Ciebie, abyś posłał mojej istocie Twój ojcowski promień.

Proszę Ciebie, abyś wyciągnął do mnie swą pomocną dłoń

i uchronił mnie od wszelkich negatywnych energii i wibracji

przez następne 24 godziny.

Ja jestem Twój, Boże, przyjdź, obroń mnie!»


            Od tego momentu Ja czynię to wezwanie aktywnym i dostępnym dla was.

            To jest wielka łaska Niebios, kiedy macie możliwość dysponować Moją osobistą ochroną, znajdując się w rozgardiaszu waszego świata.

            Możecie używać Mojej ochrony tak często, jak będziecie w stanie i kiedy będzie to dla was nieodzowne.

            Za każdym razem, kiedy wypowiadacie dane przez Mnie wezwanie, to ono wzmacnia swoje działanie.

            Jednak należy, abyście rozumieli, że to wezwanie równocześnie wzmacnia Moją Obecność w waszym świecie. A to oznacza, że przeciwstawne moce podążają do miejsca, gdzie wypowiadacie swoje wezwanie.

            Jeśli czynicie wezwanie jeden raz na dobę, to otrzymujecie Moją ochronę na 24 godziny. Jeśli czynicie wezwanie częściej, to Ja przejawiam swoją Obecność obok ciebie i razem będziemy przeciwstawiać się temu wszystkiemu, co nie jest od Boga w waszym świecie.

            Jeśli jesteście gotowi wstąpić w szeregi Moich wojowników, to Ja pozostanę z wami w waszej służbie do końca.

            Wszyscy wojownicy Alfy znajdują się pod Moją osobistą opieką. Lecz mało kto zaryzykuje wstąpienie do Mojej armi, ponieważ od chwili zmobilizowania przeze Mnie jesteście zobowiązani całe swoje życie poświęcić służbie Bogu.

            Bardzo mało jest na Ziemi takich, którzy są do tego zdolni. Jednostki tylko mogą wytrzymać stałe napięcie i załamanie energii, przechodzących przez ich ciała.

            Chcę uspokoić tych, którzy już teraz doznają lęków i wątpliwości. Wy nie jesteście gotowi i was nie dotknie możliwość wstąpienia w szeregi Moich wojowników.

            Ale jest trochę ludzi wśród z tych, którzy czytają to Przesłanie, którzy są gotowi do wstąpienia w szeregi Moich wojowników.

            Wy jesteście gotowi do wystąpienia w pierwsze szeregi wojowników Światła.

            Upłynie jeszcze jakiś czas i ilość Moich wojowników w waszym świecie będzie się zwiększała. A licząc w miarach kosmicznych, bardzo szybko w waszym świecie pozostaną tylko Moi wojownicy.

            To nie oznacza, że będzie wojna, ale oznacza, że Światło zwalczy ciemność. To jest nieuniknione, ponieważ to jest Kosmiczne Prawo.

            Przyszedłem w tym dniu, żeby przypomnieć wam o waszym Boskim pochodzeniu i o waszym Boskim przeznaczeniu.

            Pozostawajcie stale w stanie poświęcenia i gotowości, a Ja będę z wami zawsze!

 

JAM  JEST  Alfa, wasz ojciec w Niebiosach  JAM  JEST!

 

          


          
 

Aktualności | Przesłania | Opisy Mistrzów | Ostatnie przesłania | galeria | linki | Książki | Download | Moje artykuły | O mnie
Budowa Świata | Ludzka dusza | Prawo Karmy | Choroby i cierpienia | Religia, Bóg | Działania na planie fizycznym | Praca nad sobą | Pomoc innym i Ziemi
Nadchodzące zmiany | Służba wielkiemu białemu bractwu | Inne cywilizacje | Dodatki, ułaskawienia