23 czerwca 2013 roku - Matka Maria

Wpuścicie Boga do swego życia

JAM  JEST  Matka Maria.

            Przybyłam. Jak myślicie, o czym będziemy dzisiaj rozmawiać?

            Myślę, że o chcielibyście porozmawiać ze mną o wielu sprawach. I o wiele zapytać. Jednak przyszłam dzisiaj nie po to, aby rozmawiać pokojowo. Jestem nastrojona zdecydowanie i gotowa do poważnej rozmowy, która nas czeka.

            Pragnę porozmawiać o waszej służbie i waszych zobowiązaniach. Bardzo wielu z was przed przyjściem we wcielenie podjęło się licznych zobowiązań, które są związane z waszą służbą światu. Jednak teraz zapomnieliście o nich. To jest żałosne. Jest żałosne zwłaszcza teraz, kiedy sytuacja na planecie bardzo się wzmogła, kiedy ciemność przesłania ludziom oczy i nie daje możliwości odetchnięcia pełną piersią i skupienia się na świetlanych i radosnych energiach odrodzenia.

            Mówię przede wszystkim do mieszkańców mojej ukochanej Rosji. Ale jestem także gotowa do rozmowy z wieloma moimi ukochanymi dziećmi, które są porozrzucane po całej kuli ziemskiej.

            Cieszę się, gdy jednoczymy nasze wysiłki we wspólnej modlitwie o pokój. I martwię się, gdy rzedną  szeregi modlących i chwilowe skłonności odrywają was od najważniejszego - od modlitewnej opozycji do wszelkich negatywnych sił i przejawów waszego świata.

            Razem, w naszej modlitwie jesteśmy zdolni zmienić dowolną sytuację w każdym kraju na świecie. Razem, w naszej wspólnej modlitwie możemy rozwiać każdą, nawet najcięższą sytuację i przemienić ją w lekką i radosną, i skierować w Boskie łożysko.

            Jestem gotowa być z wami w waszej modlitwie. Jestem gotowa przyłączyć się do ludzi, którzy w szczerej modlitwie wzywają mnie i zwracają się o pomoc.

            Bóg daje wam niebywałe możliwości. Bóg jest gotowy przyjść do każdego dążącego w czasie szczerej modlitwy. I wraz z Nim pozostanę z każdym z was.

            Kiedy nastaje moment waszej szczerej modlitwy, to pragnę przyjść i wzmocnić ją. Czasem przychodzę do tych, którzy podjęli zobowiązanie codziennego odmawiania mojego Różańca. Jakież bywa moje zdziwienie i niezadowolenie, kiedy zamiast w modlitwie, pogrążacie się w inne sprawy, które wydają się wam ważniejsze. Przychodzę dokładnie w czas waszej modlitwy, żeby wzmocnić ją i pomodlić się z wami, a nie znajduję was. To jest bardzo smutne.

            Umiłowani, nie sprawiajcie mi bólu swoją niestałością i lenistwem. Zrozumcie, że teraz jedynie wasze modlitwy mogą uratować i wyprostować sytuację, która ukształtowała się w Rosji i w świecie. Tylko swoją modlitwą jesteście zdolni zapobiec najstraszniejszemu.

            Proszę was i błagam.

            Przecież to nie jest skomplikowanie, umiłowani, nawet gdy nie macie czasu na odmawianie Różańca, to po prostu skoncentrujcie się na mnie z całą miłością swego serca. Spotkamy się spojrzeniami, a ja zrozumiem, że o mnie pamiętacie, lecz okoliczności w tym dniu nie pozwalają wam na poświęcenie czasu modlitwie. Przyjdę do was następnego dnia i wspólnie poświęcimy nasze modlitewne wysiłki dla Dobra (Błaga) Ogólnego.

            Siła naszej wspólnej modlitwy jest teraz wzmocniona jak nigdy. I zapewniam was, że możemy zapobiec wszelkim, nawet najstraszniejszym następstwom niewiernych działań ludzi w przeszłości i teraźniejszości, jeśli przeciwstawimy negatywnym energiom naszą wiarę i jedność.

            Wyobraźcie sobie jak potężny, modlitewny wał przetacza się od jednego krańca ziemi do drugiego. Wyobraźcie sobie jak głosy modlących zlewają się w jeden donośny głos. A ten głos jest słyszalny na całej planecie.

            Razem będziemy w stanie wytrwać!

            Mówię wam, że sytuacja jest tak ciężka, że aż trudno w to uwierzyć. A jedyne, o co was teraz proszę, to o danie mi energii waszej modlitwy, abym mogła rozporządzić nią według swojego uznania.

            Powierzcie mi swoje modlitewne wysiłki. Proście mnie o pomoc, a skieruję swoich aniołów z pomocą w te sytuacje, które wydają się nierozwiązywalne.

            Wyobraźcie sobie, że ja i moi aniołowie wejdziemy w mury waszych organów władzy. Swoją obecnością zmienimy sytuację i uzyskamy przewagę sił przy podejmowaniu każdej decyzji.

            Wyobraźcie sobie mnie podczas wszelkich negocjacji, które odbywają się na poziomie państwowym, jakbym też siedziała przy stole negocjacyjnym i kontrolowała podjęcie wszelkich decyzji w waszym świecie, tych dotyczących polityki i gospodarki, edukacji i służby zdrowia, kultury i pomocy społecznej. Wasze wizualizacje i modlitwy dadzą możliwość mi i innym Wzniesionym Mistrzom włączenia się w proces podjęcia decyzji na każdym poziomie państwowym. Dzięki tak prostej praktyce będziemy w stanie przezwyciężyć każdą sytuacją i rozwiązać ją na Boskiej Drodze.

            Wiem, że bardzo wielu ludzi cierpi teraz na depresję. Wiem, że sercami bardzo wielu ludzi zawładnęły strach i nienawiść.

            Wszystko to dzieje się, umiłowani, z powodu niedostatku Obecności Boga w waszych życiach. Boska Energia jest zablokowana przez was samych i za pomocą środków masowego przekazu, które pogrążają was w negatywne stany świadomości.

            Jedynie potoki Boskiej Energii, które wzywacie podczas modlitwy, są zdolne oczyścić wasze ciała, waszą świadomość i podświadomość i uwolnić was na zawsze od strachu, depresji i nienawiści. Wszelkie niskie stany waszej świadomości można rozpuścić Boską Energią, którą będziecie wzywać codziennie do swego życia za pomocą waszych modlitw.

            Pozostanę z każdym z was w waszej modlitwie. Wzmocnię jej działanie i pomogę wam. Ale nie mogę zrobić dla was niczego, jeśli nie dajecie mi waszej modlitewnej energii lub waszej energii miłości, którą posyłacie mi, medytując nad moją ikoną.

            Dlatego nie narzekajcie na nikogo, jeśli doświadczacie negatywnych stanów świadomości, jeśli biedy i nieszczęścia zasnuwają wam oczy. Bóg jest tak miłosierny, że jedna modlitwa albo jedno płomienne wezwanie może wystarczyć, aby zmienić każdą sytuację.

            Wszystkie swoje modlitwy i wezwania powinniście urzeczywistniać tylko w imię Boga.

            Będziemy w stanie zmienić każdą sytuację! Zrobimy to! Boski cud znajduje się obok was, a jest on gotowy przejawić się, ale do jego realizacji niezbędna jest energia waszych modlitw i wasze pozytywne dążenie do szczęścia, do Błaga i Dobra.

            Otrzymujecie to, do czego dążycie. A jeśli każdego dnia krytykujecie wszystko po kolei, krytykujecie wasz rząd, wszystko co was otacza i i samego Boga, to raczej nie osiągniecie pozytywnych rezultatów i raczej nie będziecie kiedykolwiek szczęśliwi w swoim życiu.

            Jeśli jednak, nie zważając na nic, jesteście w stanie zachować wiarę i miłość w swoim sercu, jeśli jesteście gotowi, aby chronić siebie i swoich bliskich modlitwą i miłością, to wtedy to co złe i fatalne omija was i waszych bliskich.

            Jeśli jesteście ludźmi, którzy na pierwszym miejscu stawiają Boga i Jego Prawo, to wszystko z każdym rokiem staje się dla was coraz bardziej i bardziej proste, to żadne trudności, żadne kataklizmy i kryzysy nie są straszne waszemu krajowi i jego ludziom.

            Widzicie, że Bóg stale troszczy się o was.

            Wpuścicie Boga do swego życia.

 

JAM  JEST  Matka Maria 

          


          
 

Aktualności | Przesłania | Opisy Mistrzów | Ostatnie przesłania | galeria | linki | Książki | Download | Moje artykuły | O mnie
Budowa Świata | Ludzka dusza | Prawo Karmy | Choroby i cierpienia | Religia, Bóg | Działania na planie fizycznym | Praca nad sobą | Pomoc innym i Ziemi
Nadchodzące zmiany | Służba wielkiemu białemu bractwu | Inne cywilizacje | Dodatki, ułaskawienia