20 czerwca 2013 roku - Sanat Kumara

Wyciągam do was pomocną dłoń


JAM  JEST  Sanat Kumara.

            Moje ojcowskie uczucia do ludzkości Ziemi ponownie zmuszają mnie, abym przyszedł do was.

            W momentcie przekazania mojego Przesłania doznaję drżenia, którego z niczym nie można porównać. Jak zawsze pragnę przekazać wam cząstkę mojej świadomości, mojego rozumienia, mojej wiary i mojego oddania Bogu i Jego Prawu.

            Kiedy czytacie lub słuchacie tego Przesłania, to w jednej chwili moglibyście otrzymać do swojej aury całe momentumº  moich osiągnięć. Jedyną przeszkodą jest opór waszego zmysłowego umysłu, waszego ego. Zatem nie możecie otrzymać, gdyż nie możecie przyjąć. A nie możecie przyjąć, ponieważ między wami i mną stoi przeszkoda w postaci waszego ego.

            Dlatego za każdym razem kiedy przychodzimy, naszym podstawowym zadaniem jest pokonanie waszego ego. Będziemy w stanie osiągnąć naszą Jedność i zjednoczyć się w Duchu tylko w tym przypadku, jeśli będziemy wzajemnie się zbliżać do siebie.

            Przychodzę i wyciągam do was pomocną dłoń, ale wy również powinniście podjąć wysiłek i wyciągnąć swoją dłoń do mnie.

            Nie zmęczę się powtarzaniem, że powinniście stale czynić swoje wysiłki, aby zaistniała nasza współpraca i Jedność w Bogu. Nie możecie dzisiaj podążać Drogą, podążać za naszym kierownictwem, a jutro oddawać się uciechom swojego ego. Nie możecie dzisiaj być naszymi uczniami, a jutro zapominać o tym.

            Konsekwencja i stałość waszych działań: waszych wyborów i waszych wysiłków - oto czego nieustannie domagamy się i do czego wzywamy w waszym dążeniu.

            Za każdym razem, kiedy natchnieni naszymi Przesłaniami, decydujecie się podążać po wskazanej przez nas Drodze, nie zapominajcie o swojej decyzji następnego dnia.

            W waszych dnich opór materii osiągnął swoje apogeum. Dlatego potrzebujecie wysiłku całej waszej istoty, aby pokonać iluzoryczne moce. I będziecie w stanie to zrobić. Będziecie w stanie pokonać opór wszelkich zewnętrznych i wewnętrznych, negatywnych mocy i energii. Jedynym, czego do tego potrzebujecie - to wasze pragnienie i dążenie, oddanie i stałość.

            Aby osiągnąć te cechy we wnętrzu waszej istoty, nieodzowna jest brylantowa wiara, oparta na uczuciu głębokiej, bezwarunkowej miłości do całego Stworzenia.

            Nie możecie błyskawicznie przebudować swojej istoty i zestroić się z Hierarchią. Ale możecie to osiągnąć stopniowymi i codziennymi krokami we właściwym kierunku. Dajemy wystarczająco dużo rad i zaleceń, abyście mogli pewnie posuwać się naprzód po waszej powrotnej Drodze do Boga.

            Powinniście tylko stale pamiętać o nas i zachowywać współbrzmienie w waszych sercach. To dlatego Braterstwo podejmuje tyle wysiłków. Za każdym razem, kiedy przychodzimy, przynosząc nasze Przesłania, miliony Wzniesionych Zastępów okazuje swoją pomoc i wsparcie przy przekazaniu każdego Przesłania. Dlatego właśnie nasze Przesłania stanowią sobą największy klejnot waszego świata. Nasze Przesłania są zmaterializowaną Boską Energią. Ziarnko po ziarnku przez ośmiem i pół roku nasza energia i nasze wibracje przenikają do waszego świata.

            Żywimy szczerą nadzieję, że będziecie w stanie godnie i troskliwie rozporządzać naszą energią i otrzymaną od nas wiedzą oraz rozumieniem Boskiego Prawa.

            Za każdym razem, kiedy czytacie nasze Przesłania, zastanówcie się przez chwilkę nad tym, ile wysiłku trzeba włożyć w przekazywanie ich do waszego świata. A jeśli moglibyście odpowiedzieć nam na nasz zew wysiłkiem współmiernym do poniesionego przez nas, to Boskie Prawo byłoby wypełnione, wymiana energii pomiędzy naszymi oktawami byłaby dopełniona. A to posłużyłoby jako dowód zdolności ewolucji Ziemi do dalszego rozwoju w Bogu. Jednak tak się nie dzieje i sami możecie przekonać się o tym na swoim własnym przykładzie.

            Na ile czasu starcza wam gotowości i zdecydowania, które otrzymujecie przy czytaniu kolejnego naszego Przesłania? Do pierwszego telefonu lub do czatu ze swoimi przyjaciółmi? Do kolejnej zabawy i przyjemności, które urzekają was w waszym świecie? Do kolejnego seansu filmowego w telewizorze?

            Nie możecie błyskawicznie porzucić otaczającej was iluzji, ale możecie robić kolejne kroki w jej pokonaniu. A Droga, która przed wami leży, otwiera się nie poza wami. Ta Droga otwiera się w waszym wnętrzu. I ta Droga - to zmiana waszej świadomości.

            Sami kierujecie tym procesem zmiany swojej świadomości. Cała zewnętrzna iluzja rozwinięta jest wokół was po to, abyście dokonywali swoich wyborów i posuwali się naprzód po Drodze. Jednak wy wolicie coraz bardziej i bardziej pogrążać się w iluzji, a nie rozstawać się z nią.

            To jest wasz wybór i wasza decyzja. Nie ma ani jednej istoty w całym Wszechświecie, która za was dokonałaby wyboru.

            A teraz postawcie siebie na moim miejscu. Miliony lat nauczam was podstaw Nauki. Przychodzę poprzez licznych posłanników i proroków. Daję jedną i tą samą Naukę na przestrzeni milionów lat. Wielu z was słyszało tę Naukę ode mnie osobiście w przybytkach Braterstwa i od Moich posłanników dziesiątki i setki tysięcy razy. Ale potem stykacie się z iluzorycznym światem i Światło waszych oczu gaśnie, i zdecydowanie opuszcza was, i wszyscy coraz bardziej i bardziej pogrążacie się w iluzji waszego świata. Potem przychodzi moment, kiedy w ostatniej nadziei zwracacie swoją uwagę na Niebiosa i prosiliście o pomoc, i ocalenie. I tak powtarza się to życie za żeciem, wielokrotnie.

            Jeśli ktokolwiek z was byłby na moim miejscu, to już dawno machnąłby ręką. Jednak ja ponoszę odpowiedzialność za każdego z was. I pomimo waszego uporu, mimo wszystko będę przychodził, przynosząc wam moją naukę i moje pouczenia.

            Nie wiem, ile jeszcze czasu potrzebuje wasza dusza, aby wybawiła się w iluzji i skoncentrowała na górskich szczytach Boskiej Świadomości, ale wiem, że przyjdzie moment, kiedy będziecie w stanie tak wywyższyć swoją świadomość, dostrzec perspektywę Boskiej Drogi rozwoju, że na zawsze odwrócicie swoją uwagę od błyszczących ozdóbek waszego świata.

            Życzę wam, aby ten moment prawdy nastąpił dla was już w tym wcieleniu. Życzę wam, abyście jak najszybciej zrobili swój krok w nieskończoność i wyszli poza granice skuwającej was iluzji.

            Wyciągam do was swoją dłoń i cierpliwie czekam, kiedy będziecie w stanie podejść i uścisnąć ją.

 

JAM  JEST  Sanat Kumara. Om.


          
 

Aktualności | Przesłania | Opisy Mistrzów | Ostatnie przesłania | galeria | linki | Książki | Download | Moje artykuły | O mnie
Budowa Świata | Ludzka dusza | Prawo Karmy | Choroby i cierpienia | Religia, Bóg | Działania na planie fizycznym | Praca nad sobą | Pomoc innym i Ziemi
Nadchodzące zmiany | Służba wielkiemu białemu bractwu | Inne cywilizacje | Dodatki, ułaskawienia