22 czerwca 2012 roku - Pan Sziwa

Teraz zaczyna się wasza praca dla Boga

                JAM  JEST  Sziwa!

                Ja przybyłem!

                Dzisiaj pragnę, abyście mnie wysłuchali. A to nie dlatego, że tak chcę, a ponieważ nadszedł taki czas, kiedy mam wam to powiedzieć.

                Tak więc za każdym razem kiedy przychodzę, jak też podczas przyjścia każdego z Mistrzów, dzieje się cud obcowania pomiędzy naszymi światami. Za każdym razem następuje uwalnianie Światła w miejscu przyjmowania naszych przesłań. Błogosławieństwa, które oświetlają Ziemię w momencie przekazywania mojego przesłania,  nie opóźnią swego wpływu na losy narodów Ziemi.

                Przybyłem dzisiaj w czasie, gdy nasz Posłannik znajduje się na ziemi Łotwy. Przybyłem też w momencie, gdy samo słońce sprzyja maksymalnemu przekazaniu moich energii na tę ziemię.

                Z każdym przyjęciem i przeczytaniem przesłania uzyskujecie możliwość otrzymania błogosławieństwa. Jest jeszcze coś, czego nie moża przekazać słowami. To coś przekazywane jest między słowami z mojego serca do waszych serc.

                Bądźcie błogosławieni. Przyjmijcie dar mego serca.

                Oczekują was liczne osiągnięcia. Właśnie teraz nadszedł ten czas, kiedy od każdego z was, będących we wcieleniu, zależy cały dalszy bieg ewolucji na Ziemi, ponieważ w waszej oktawie zachodzi decydujący zwrot energii. Więc to, co schodziło na dół, teraz winno zacząć się wznosić do góry, do naszego świata, świata Wzniesionych Zastępów.

                To przez was, waszymi rękami i nogami, w najbliższym czasie ma dokonać się ta wielka zmiana cyklu kosmicznego. A ja, jako Pan odpowiedzialny za zwijanie iluzji, jestem gotów przekazać wam starożytną wiedzę.

                Każdy z was jest niezastąpiony. Każdy, kto może i jest gotów przyjąć moje słowa i moje energie, ponieważ nadszedł ten czas, ponieważ w tym momencie całe Zastępy Niebiańskie obserwują ewolucję na Ziemi. Nadszedł najbardziej krytyczny moment w historii planety. Obecny wybór każdego z was określa przyszłość całej planety.

                To wybór, którego teraz macie dokonać.

                Powiadam wam, że nie ma w waszym życiu niczego ważniejszego, czego moglibyście dokonać. Odsuńcie na bok cały rozgardiasz, jaki was otacza.

                Skupcie swoją świadomość w możliwie najwyższym punkcie, jaki jesteście w stanie osiągnąć. Myślcie o wieczności.

                Myślcie o bezkresnym i bezgranicznym Bogu.

                Myślcie o Jego Majestacie.

                Jesteście częścią Boga.

                Ma On możliwość przebywania w każdym z was.

                Z waszą pomocą Stwórca tego Wszechświata jest w stanie zmienić kosmiczne cykle.

                Zastanawiajcie się nad wielkością nadchodzącej misji. Każdy z was może i jest zdolny wypełnić potężny zamiar Boga zwijania iluzji.

                Nadszedł czas i cykle się odwróciły. Nadszedł czas na zwijanie iluzorycznego świata. I dokładnie tak, jak było to w czasach początku Stworzenia, teraz nadszedł punkt zwrotny, kiedy Stworzenie powinno zostać zwinięte. Przestrzeń i czas zaczynają nowy cykl. Iluzja zaczyna się zwijać.

                Każdy z was został wezwany do wzięcia udziału w tym procesie zwijania iluzji. Ja czy jakikolwiek inny Wysoki Mistrz nie mamy teraz możliwości przebywania w waszym świecie. Zbyt grubiański jest wasz świat i zbyt niskie są jego wibracje. Tylko wy możecie wykonać tę pracę dla świata. Tylko wy swoimi wyborami i działaniami jesteście w stanie rozpocząć tę pracę zwijania iluzji.

                Tylko z pomocą waszej świadomości Bóg może wykonać tę pracę. Ogromną pracę, wymagającą na swoją realizację milionów lat.

                Dano wam teraz możliwość przystąpienia do tej misji. Jeśli ponownie przeczytacie wszystkie przesłania, które przekazaliśmy na przestrzeni lat przez naszego posłannika, to znajdziecie w nich wszelkie niezbędne zalecenia, aby wykonać swoją pracę i wypełnić swoje Boskie przeznaczenie.

                Każde przesłanie zawiera wiedzę i informacje, które są wam teraz niezbędne. Między wierszami zawarta jest ukryta wiedza, która rozpakowuje się w waszej świadomości podczas snu i czuwania na przestrzeni wielu lat.

                Klucz, który wam dzisiaj daję, leży na wierzchu. Wasze codzienne wybory, jakich dokonujecie, każdy wybór i działanie w ciągu dnia, jeśli mają one Boską naturę, wykonują właśnie tę pracę, do wykonania której zostaliście wezwani. Ale jeśli jak dawniej wolicie skupiać się na iluzji, na przyjemności i rozrywkach, na kaprysach swojego ego, obojętne jak by się one nie wyrażały, to stajecie w opozycji do Boga i Jego planów.

                Każda wasza myśl ma znaczenie.

                Każde wasze uczucie ma znaczenie.

                Każde wasze działanie ma znaczenie.

                Teraz zaczyna się wasza praca dla Boga. Każde działanie lub też uwaga, skierowana na świat iluzoryczny będzie stać w opozycji do planów Boga.

                Wszelakie działanie skierowane na Dobro Wspólne będzie aprobowane przez Niebiosa i będzie służyć nam jako znak tego, że ludzkość jest zdolna do rozwoju ewolucyjnego i do nowego etapu swego rozwoju.

                Obecnie wiele zależy od waszej świadości, od waszego dążenia, od waszej wiary. Przyszedłem do was tego dnia, aby przypomnieć o waszym długu i o waszej pracy, której nikt poza wami nie jest w stanie wykonać – ogromnej pracy w zwijaniu iluzji. To jest najważniejsza wasza praca – rozdzielenie w swojej świadomości tego co wieczne, od tego co przemijające.

                Teraz najważniejsza jest wasza praca polegająca na oddzielaniu rzeczywistości od iluzji w swoim wnętrzu i zewnętrzu. Tam, gdzie skierowana jest wasza uwaga, tam płynie wasza energia. Jeśli stale jesteście skupieni na świecie iluzorycznym, to pracujecie przeciwko Bogu, pomnażając iluzję. Jeśli stale jesteście skupieni na Wyższym, na Boskim Świecie, to całe Niebiosa będą was sławić.

                Nadszedł czas, kiedy Niebiosa oczekują na waszą pracę.

                Proszę, uświadomcie sobie swoją odpowiedzialność i zacznijcie już teraz. Macie całą potrzebną wiedzę. Zaczynajcie!

                W każdej chwili tworzycie. Kierujecie swoją energią. Nieodzowne jest tylko dostrojenie się do Boga, żeby wasze strumienie energii zawsze znajdowały się w Boskim strumieniu.

JAM  JEST  Sziwa!
 

 

Aktualności | Przesłania | Opisy Mistrzów | Ostatnie przesłania | galeria | linki | Książki | Download | Moje artykuły | O mnie
Budowa Świata | Ludzka dusza | Prawo Karmy | Choroby i cierpienia | Religia, Bóg | Działania na planie fizycznym | Praca nad sobą | Pomoc innym i Ziemi
Nadchodzące zmiany | Służba wielkiemu białemu bractwu | Inne cywilizacje | Dodatki, ułaskawienia