26 stycznia 2012 roku - Budda Wajroczana

W waszym wnętrzu ukryty jest gigantyczny potencjał samodostrojenia do Światów Wyższych

JAM  JEST  Budda Wajroczana.

            JAM  JEST pragnę przekazać dzisiaj swoje Przesłanie tym, którzy gotowi są wysłuchać mnie i przyjąć moją Naukę.

            Nie śpieszcie się przystępując do mojego Przesłania. Najpierw skoncentrujcie się na swoim sercu, na swoich odczuciach. Jeśli rozgardiasz świata, bałagan myśli, jakiekolwiek niezrównoważone przejawy świata władają wami, to odłóżycie czytanie mojego Przesłania. Ono nie przyniesie wam pożytku.

            Nasze wibracje powinny się unormować, wyrównać. Tylko w tym przypadku będziecie w stanie przyjąć moje Przesłanie i jego nektar przeniknie w najbardziej ukryte zakamarki waszej duszy i przyniesie wam z niczym nieporównywalną błogość.

            Nasze Przesłania przenikają waszą istotę i subtelnie oddziaływują na wasz system energetyczny. Może wydawać się, że nic się nie dzieje, a może być też dokładnie odwrotnie, energia odczuwalnie przenika w waszą istotę. W obu przypadkach korzyści, jakich doznają wasze dusze, będą ogromne, ponieważ zachodzące współdziałanie naszych światów dzieje się we wnętrzu waszej istoty, kiedy jesteście samodostrojeni do Światów Wyższych i gotowi do postrzeżegania energii Tych Światów.

            Teraz, kiedy przygotowałem waszą świadomość, jestem gotowy do rozpoczęcia.

            Wiecie, że jesteście nie tylko istotą fizyczną, składającą się z ciała i kości. Jesteście subtelnie zorganizowaną, energetyczną istotą. Dopóki nie zwracacie uwagi na swoją subtelną naturę, dopóty nie może ona siebie wyrażać. Ale w życiu każdej żywej istoty zdarzają się chwile, kiedy jest ona gotowa na postrzeganie światów subtelnych. Jest to podobne do rozkwitania waszego systemu  energetycznego. Wszystkie wasze czarky otwierając się, przypominają cudowne kwiaty, wymalowywane najdelikatniejszymi odcieniami, z płatkami bardzo cienkimi i zdecydowanie ukierunkowanymi. Wasze czarky wyrażają sobą bardzo subtelnie nastrojony mechanizm, który jest zdolny do współdziałania ze Światami Wyższymi. To są takie anteny i lokalizatory, które dają wam możliwość przenikania swoją świadomością do Wyższych Światów.

           Kiedy wasz system energetyczny jest nastrojony, to wtedy uzyskujecie możliwość swobodnego obcowania ze światami subtelnymi i systemami światów.

            Niestety, kiedy ze swego planu bytu obserwuję ludzkość, to niezwykle rzadko widzę rozkwitnięte kwiaty waszych czakr, które mówią o waszym duchowym poziomie i zdolności odczuwania Wyższych Światów. Zazwyczaj, osobniki ludzkie mają otwarte tylko jedną, dwie lub trzy dolne czakry. Niektóre osoby, dzięki swoim pragnieniom i namiętnościom, wystawiły siebie na rozszarpanie i ich lampy, czakry, zgasły i wyglądają jak czarne dziury w przestrzeni, w które wpływa energia ich nienasyconych pragnienień.

            Straszny to widok, co niektórzy ludzie ze sobą zrobili. Zamiast przejawiać siebie jako Boska Istota, stali się pochłaniaczami Boskiej Energii.

            Cała kwestia waszego dalszego rozwoju ewolucyjnego polega na tym, na ile będziecie w stanie otworzyć swoje centra energetyczne, swoje czakry. Przy czym [chodzi mi tu] nie tylko niższe czakry, ale i cały system energetyczny swojej istoty. Im bardziej zrównoważone są wasze czakry, tym bardziej zbliżacie się do ideału Boskiego Człowieka.

            Bardzo wielu z was zajmuje się różnymi praktykami duchowymi. Jednakże czasami wasze zajęcia są po prostu bezsensowne, czasami - bezużyteczne, a czasami przynoszą szkodę waszej duszy i waszemu rozwojowi.

            Jak określić, czy przydatna jest wam ta praktyka, czy nie? Jak znaleźć właśnie to, co jest niezbędne waszej duszy w danym momencie?

            Oczywiście, gdybym wykładał uczniom na Wschodzie, to poradziłbym im zwrócenie się do Nauczyciela, pochodzącego z tej czy innej pradawnej tradycji. Przez tysiąclecia praktyka licznych duchowych tradycji potwierdziła swoje prawo do nauczania i przyniosła swoje owoce w postaci duchowych osiągnięć uczniów, podążających w tych tradycjach.

            Coż zrobić z ludźmi zachodu, którzy zgubili prawdziwe tradycje, a szarlatani, którzy przyjeżdżają, żeby uczyć, sami posiadają niezbyt duchowe tradycje i mieszają w głowach (dosł: zbijają z sensu) tym, którzy próbują za nimi podążać?

            Jednak istnieją w waszym swiecie ziarna dawnej wiedzy, istnieją tradycje i praktyka, która jeszcze nie utraciła Wiedzy Wysokich Nauczycieli minionych epok.

            Właśnie wtedy, przed wieloma tysiącleciami, mędrcy byli zdolni dostrzegać prawdziwą metodykę i wiedzę o systemie energetycznym człowieka. To byli ostatni dawni mędrcy i jogowie, którzy strzegli Wiedzy. Zadaniem i celem wcieleń wielu duchowych Nauczycieli było przekazanie ludzkości rozumienia subtelnej, energetycznej struktury człowieka, ponieważ przewidywano, że podczas Kali-Yugi ludzkość zagubi podstawy starożytnej wiedzy. Tak też się stało. Ludzkość utraciła najbardziej podstawową wiedzę. Jedynie iskierki starej wiedzy zapalają się tu i tam na planecie, jako osiągnięcia uczniów pradawnych szkół.

Wasz poziom świadomości nie pozwala wam nawet na dotknięcie dawnych prawd. Jednak w tym lub innym stopniu dajemy wam w naszych Przesłaniach niezbędne klucze, które po uważnym przyjrzeniu są zdolne otworzyć waszą świadomość i wasze uśpione zdolności i wskazać właściwy kierunek waszych duchowych poszukiwań.

            Zaczynamy od małego. Od właściwych wzorców, którymi powinniście niezmiennie siebie otaczać. Każdy przedmiot lub obraz, który trafia w pole waszego widzenia, oddziaływuje na cały wasz system energetyczny. Jeśli więc stale oglądacie reklamę z niegodnymi obrazami, to zmusza to waszą energię do skupienia się na z niższych czakrach i nie daje możliwości wzniesienia się Świętemu Ogniowi do wyższych czakr waszej istoty. Sami dobrowolnie blokujecie potok wyższych energii wzdłuż swego kręgosłupa.

            Niskiej jakości muzyka, mięso, narkotyki, alkohol, nikotyna, pornografia - ściągają was do najniższych energetycznych poziomów i nie dają waszej duszy możliwości rozwoju.

            Wyrzeknijcie się niegodnych wzorców i przejawów, a wasze Wyższe JA będzie zdolnie do wyprowadzenia was na właściwą Drogę. Uzyskacie zdolność rozróżniania i nie będziecie już przypominać ślepych kociaków, które odbijają się od jednego duchowego kierunku do drugiego.

Cała Droga znajduje się w waszym wnętrzu. Kiedy wasz system energetyczny wyswobodzi się od wzorców masowej świadomości, to będzie zdolny was nastroić. W waszym wnętrzu ukryty jest gigantyczny potencjał samodostrojenia do Światów Wyższych.

            Jeśli będziecie w stanie uwolnić się z okowów masowej świadomości, od niegodnych wzorców, które was otaczają, za kilka lat uzyskacie duchowe dary, w tym dar rozróżnienia.

            Masowa świadomość i struktury, które za nią stoją, są ożywionymi mocami zła. Ludzkość na następnym etapie zostanie wezwana do uwolnienia się od wszystkiego, co nie daje wznieść się z czakry podstawy kręgosłupa waszej Energii Kundalini.

            Matka Świata jest teraz ukryta pod przykryciem iluzji, ale następna epoka ujawni światu oblicze Matki Świata. A po tym już nic nie zatrzyma awansu ludzkości do okresu Złotego Wieku.

            Nasza dzisiejsza lekcja zawiera wiele ukrytych kluczy. Dotknąłem waszej śpiącej świadomości ojcowską, troskliwą ręką. A teraz cierpliwie czekam, kiedy najlepsi przedstawiciele ludzkości narodzą się ze słodkiego snu i skierują się do Słońca Boskiej Wiedzy.

JAM  JEST Wajroczana


 

Aktualności | Przesłania | Opisy Mistrzów | Ostatnie przesłania | galeria | linki | Książki | Download | Moje artykuły | O mnie
Budowa Świata | Ludzka dusza | Prawo Karmy | Choroby i cierpienia | Religia, Bóg | Działania na planie fizycznym | Praca nad sobą | Pomoc innym i Ziemi
Nadchodzące zmiany | Służba wielkiemu białemu bractwu | Inne cywilizacje | Dodatki, ułaskawienia