24 grudnia 2012 roku - Saint Germain

Godnie wkroczymy w Nową Epokę!

 

JAM JEST Saint Germain!

            JAM JEST znów przybyłem do was, panie i panowie!

         Celem mojego dzisiejszego przybycia jest umocnienie naszych wspólnych osiągnięć!

            Tak umiłowani, ja jako Hierarcha Nowej Epoki z satysfakcją konstatuję fakt, że wspólnymi siłami udało się nam przsunąć cały ogrom świata fizycznego do punktu, z którego powrót do energii przeszłości jest już niemożliwy!

            Dokonało się to dosłownie kilka dni temu.

            W czasi,e gdy ludzkość oczekiwała kolejnego końca świata, my wykonaliśmy potężną pracę nad postępem energii fizycznej oktawy Ziemi.

            Teraz niemożliwym jest nie zauważenie, jak zmiany planu fizycznego coraz wyraźniej, coraz bardziej wyraźnie się przejawiają.

            Punkt krytyczny został przebyty!

            Co to oznacza dla ludzkości? Oznacza to umiłowani, że nie grozi wam powrót do tych energii, które wyczerpały się w ciągu poprzedniej epoki. Nie grozi wam więcej ten koszmar, którego doświadczyła na sobie ludzkość przez minione 2000 lat.

            Nowa Epoka wkroczyła w swoje prawa!

            Tak więc Ja, jako jej Hierarcha, chcę was zapewnić, że ludzkość jako całóść jest gotowa na dokonanie przejścia do Nowej Epoki poprzez zmianę swojej świadomości.

            Dziwicie się, ponieważ wydaje się, że nic nie się wydarzyło i wokół was wszystkich jest jak dawniej. Tak nie jest, umiłowani. Śmiem was zapewnić, że zarówno wy jak i wielu innych już zrozumieliście, że nastąpiła globalna zmiana energii na Ziemi.

            Oczywiste jest, że niektórzy z was nie są gotowi na przyjęcie nowych energii. Wielu próbuje powrócić do przeszłości, gdzie czuli się przytulnie i komfortowo.

            Ale umiłowani, czy aż tak było wam tam dobrze? Czyż to przejawia się wasza nostalgia za przeszłością, czy raczej jest to po prostu obawa przed przyszłością?

            Śmiałość jest cechą niezbędną!

            Radość powinna być z wami zawsze!

            Wasza istota powinna być otwarta na zmiany. Czyż nie będzie ciekawe poznanie, co przygotowała dla was Nowa Epoka?

            W Nowej Epoce nie będzie miejsca na takie egoistyczne przejawy jak nietolerancja, występek, nienawiść i wrogość.

            Charakterystyczna dla Nowej Epoki będzie tolerancja, wolność i niezależność. Niezależność od zewnętrznych okoliczności. Będziecie w stanie swobodniej i bardziej zdecydowanie przejawiać swoją Boską naturę. Natomiast wszystko, co przeczy Boskiemu Prawu, będzie spotykać na swojej drodze coraz większe, wciąż większe trudności.

            Lecz jeśli jesteście przywiązani do przeszłości, jeśli przyzwyczailiście się żyć w strachu, to będzieci musieli rozstać się ze swoimi przyzwyczajeniami. I to niezwłocznie!

            Natomiast teraz czeka zdecydowane zastanowienie nad tym, co w was nie odpowiada wymaganiom czasu.

            Egoizm we wszelkich jego postaciach będzie zmieciony przez kolektywizm, kolektywną odpowiedzialność za los świata i ojczystej planety.

            Strach, obojętne jakby się on wyrażał, powinien być zastąpiony pewnością w dzień jutrzejszy i niezależnością od okoliczności zewnętrznych.

            Gdy nierozerwalnie związujecie swoje życie z Bogiem i Mistrzami, kiedy Boskie Prawo panuje w waszym życiu, to cóż może wtedy jeszcze stać na waszej drodze?

            Wszelkie przeszkody, wszelkie trudności pokonacie z łatwością. Natomiast dinozaury wczorajszego sposobu życia, które próbują jeszcze uczepić się przeszłości - będą zmuszone do porzucenia sceny świata. Nowi ludzie, których światopogląd odpowiada Nowej Epoce przyjdą zmieniając stare pokolenie kierowników. W światowym kierownictwie bardzo szybko nastąpią zmiany i takie przemeblowania, które pozwolą wcielać Boskie Zasady kierowania na poziomie zarządzania coraz większą i większą ilością krajów.

            Wiecie, że w czasie mojego ostatniego wcielenia byłem hrabią Saint Germain'em i specjalizowałem się akurat w regulacji optymalnego obrazu sytuacji politycznej na świecie, a zwłaszcza w Europie.

            Wydawałoby się, że moje wysiłki nie przyniosły wielkiego pożytku, jednak Wzniesione Zastępy zdobyły gigantyczne doświadczenie, dzięki któremu przygotowano przeprowadzenie obecnych zmian. Do was nie dotrą wszystkie subtelności zachodzących zmian, ale z każdym rokiem będziecie odczuwać coraz większe i większe przenikanie Boskich Zasad do waszego życia i życia całej planety.

            Oczywiście, stare będzie się przeciwstawiać, ale to żałosne parcie już nie będzie straszne dla podstawowej części ludzkiego społeczeństwa, która coraz pewniej i pewniej będzie patrzeć na jutrzejszy dzień!

            Smutne jest to, że nasze pouczenia i kierownictwo nie są dostępne dla przeważającej części ludności Ziemi. Jednak charakterystyczne dla Nowej Epoki będzie momentalne rozpowszechnienie wszystkiego co pozytywne, że będzie się to dziać się w najróżniejszych zakątkach kuli ziemskiej, w umysłach najlepszych przedstawicieli ludzkości.

            Dzięki nie tylko internetowi, wszystko co przodujące (najlepsze), zacznie rozpowszechniać się błyskawicznie po całym terytorium kuli ziemskiej.

            Coś podobnego do wynalazku internetu, ale na planie subtelnym Ziemi, zaczyna właśnie teraz działać! Jest to globalna sieć pozytywnego myślenia. Jest to globalna sieć, w której tylko Boskie Zasady i Metody rozpowszechniają się z prędkością światła na całą kulę ziemską.

            Możecie niezwłocznie podłączyć się do tej globalnej sieci. Teraz dam wam dostęp.

            Login waszego włączenia to: Nowa Epoka.

            Hasło waszego włączenia to: Nowy Poziom Świadomności.

            Jak tylko wypełnicie we wnętrzu swojej istoty niezbędne dane do wejścia w nową globalną sieć, to będziecie w stanie korzystać ze wszystkich właściwości tej sieci.

            Wasza świadomość, wasza Boska świadomość, na planie subtelnym wejdzie w interakcję z taką samą świadomością, dążącą do Boga i oddaną Mistrzom. A coraz większa ilością uczestników tej nowej globalnej sieci i nowa świadomość coraz skuteczniej, coraz bardziej skutecznie zacznie się rozpowszechniać po Ziemi.

            Jestem z wami!

            Jesteśmy razem!

            Godnie wkroczymy w Nową Epokę!

            Naprzód!

 

JAM  JEST  Saint Germain! 

Aktualności | Przesłania | Opisy Mistrzów | Ostatnie przesłania | galeria | linki | Książki | Download | Moje artykuły | O mnie
Budowa Świata | Ludzka dusza | Prawo Karmy | Choroby i cierpienia | Religia, Bóg | Działania na planie fizycznym | Praca nad sobą | Pomoc innym i Ziemi
Nadchodzące zmiany | Służba wielkiemu białemu bractwu | Inne cywilizacje | Dodatki, ułaskawienia