21 grudnia 2012 roku - Sanat Kumara

Teraz nastał dla was czas działania

JAM  JEST  Sanat Kumara, Znów przyszedłem.

Przychodzimy do was, znajdujących się teraz we wcieleniu, aby okazać wam możliwą i niedzowną pomoc.

            Za każdym razem, przed swoim przyjściem i otwarciem nowej Boskej Łaski, która polega na przekazaniu naszych Przesłań z eterycznych oktaw do waszego gęstego świata, długotrwale medytuję i dokładnie dobieram słowa, które w danym momencie mogą być maksymalnie pomocne i wspierające. Wiem, że bardzo wielu z was oczekuje tej wielkiej łaski i wiele razy zagląda na naszą stronę internetową, żeby przekonać się, że Bóg i Mistrzowie ich nie opuścili.

            Tak umiłowani, im ciężej staje się w świecie fizycznym nosicielom Światła, naszym uczniom, tym z większym pragnieniem i ochotą przychodzę, aby wyciągnąć swą pomocną dłoń do tych, którzy oczekują uwolnienia, do tych, którzy całą swoją istotą gotowi są na przyjęcie naszych energii odrodzenia, które nieustannie przynosimy do waszego świata, także przez nasze Przesłania.

            Wiem, że wielu z was szczególnie oczekiwało na moje dzisiejsze Przesłanie. Składa się na to wiele przyczyn. Główna przyczyna polega na tym, że wszystkim jest coraz ciężej, a nosicielom Światła szczególnie ciężko, zachowywać równowagę fizycznego planu planety. Tak jest rzeczywiście.

            Pozwólcie przypomnieć sobie o chwilach sprzed waszego wcielenia, kiedy dawano wam instrukcje i pouczenia.

            Powinniście przypomnieć sobie o swojej misji.

            Powinniście przypomnieć sobie to teraz.

            Za każdym razem, kiedy jakiekolwiek uciążliwe (negatywne) energie świata będą próbowały zawładnąć waszą istotą, powinniście przypomnieć sobie, że waszym obowiązkiem jest nie poddawanie się tym energiom. Wszelkie negatywne energie przeszłości, które znajdują się w waszym świecie i otaczają was szczelnym pierścieniem, macie pokonać za pomocą swoich wysiłków wewnętrznych.

            Właśnie teraz nastał dla was czas działania. Wasze wewnętrzne osiągnięcia, które przejawiają się jako ognie waszego serca, jako blask waszej aury, jako aureola wokół waszej głowy, mają być użyte przez was właśnie teraz. Każda negatywna właściwość, która wypływa z waszego wnętrza lub też przybywa z otaczającej was przestrzeni, wymaga od was natychmiastowej pracy neutralizującej negatywizm.

            To jest wewnętrzna praca na planie myśli i na planach emocjonalnym i astralnym. To jest praca waszych ukrytych duchowych mięśni, które mieliści wytrenować przez te wszystkie lata, przez które czytaliście nasze Przesłania.

            Właśnie teraz jesteście obowiązani pracować, ponieważ od efektywności pracy, którą macie teraz do wykonania w celu przezwyciężenia wszelkich negatywnych stanów, zależy przyszłość Ziemi.

            Jeśli uda się wam poradzić z wszelką negatywnością, która otacza was wokół i jeśli pokonacie wszelkie negatywne stany swojej świadomości, to stanie się to gwarancją, że na plan fizyczny nie zejdzie kolejna klęska żywiołowa, katastrofa ekologiczna albo też wybuch społeczny.

            Subtelna praca nad przekształcaniem swojej własnej świadomości i podświadomości jest zdolna zapobiec wszelkim klęskom żywiołowym.

            A wtedy, gdy Wzniesione Zastępy przekonają się, że wystarczająca ilość wcielonych osobników jest zdolna do kontrolowania przestrzeni wokół siebie, kierowania energiami w materii, to zostaną uruchomione nowe dyspensy i Boskie Łaski dla Ziemi.

            Właśnie teraz nastał czas na waszą pracę zasadniczą, dla której przyszliście w to wcielenie. Należy stale utrzymywać równowagę energii za pomocą swoich wewnętrznych osiągnięć.

            Wasze ego będzie starało się prowadzić was po fałszywej drodze, oskarżając innych ludzi, oskarżając wasze rządy i organy władzy. Zawsze istnieją siły, które próbują używając wszelkich negatywnych energii, coraz bardziej rozkołysać łódź.

Podstawowym założeniem naszego Nauczania, które nieustannie dajemy na przestrzeni całej historii rozwoju ludzkości brzmi:

wszystko co dzieje z wami - dzieje się właśnie dlatego, że kiedyś to wy sami stworzyliście tego przyczyny.

            Ponieważ świat staje się teraz coraz subtelniejszy, to dla was otwiera się możliwość poradzenia sobie z wszelkimi negatywnymi energiami na planie myśli i uczuć, zanim jeszcze energie te osiądą na planie fizycznym w postaci huraganów i kataklizmów.

            Dane są wam ogromne możliwości w przekształceniu fizycznego planu za pomocą zmiany swojej świadomości.

            Jeden człowiek, który osiągnie poziom świadomości Chrystusowej, jest zdolny zrównoważyć karmę wielu ludzi, z którymi jest karmicznie powiązany i z którymi blisko mieszka. Tu tkwi  przyczyna tego, że ludzie zawsze z uwielbieniem odnosili się do świętego, który osiedlił się w ich miejscowości.

            Razem z mlekiem matki wchłaniali wiedzę o tym, że święty zamieszkały w ich miejscowości jest gwarantem tego, że nic nie przytrafi się ich ziemi i ich plonom, a ich potomkowie będą zdrowi i szczęśliwi.

            W waszych czasach już tak nie ma. Świat zapomniał o dawnej wiedzy. Wielu, którzy wydają się świętymi, mimi nie są, natomiast ci, którzy są święci, wywołują rozdrażnienie i odrzucenie.

            Podstawowe wasze zadanie, jako nosicieli Światła, polega na wprowadzeniu do świata właściwych wzorców. Dlatego niezbędne jest oparcie się na wewnętrznej wiedzy, która pochodzi z waszych serc. Aby utrzymać wewnętrzną więź z ukrytym człowiekiem waszego serca, niezbędna jest stała, codzienna praca nad sobą, nad swoją świadomością.

            Istnieje prawo dziesięciny, które mówi o tym, że dziesiąta część wszystkiego ma być poświęcona Bogu. Również dziesiąta część waszego czasu winna być poświęcona duchowym praktykom i boskim sprawom.

            Nie zapominajcie o Bogu w krzątaninie dnia. Jeśli jesteście zdolni w samym środku dnia, kiedy szare, codzienne energie osnuwają was, zachowywać przynajmniej w zakamarku swojej świadomości pamięć o Bogu, to żadne życiowe burze i niepowodzenia nie będą dla was straszne.

            Zawsze zachowujcie czystość swego serca, w jakichkolwiek życiowych sytuacjach się znajdziecie. To pomoże wam zachować właściwy kierunek w życiu i zawsze iść górną Drogą, przeznaczoną dla was przez Boga!

 

JAM  JEST  Sanat Kumara. OM.     powrót do strony głównej
 

Aktualności | Przesłania | Opisy Mistrzów | Ostatnie przesłania | galeria | linki | Książki | Download | Moje artykuły | O mnie
Budowa Świata | Ludzka dusza | Prawo Karmy | Choroby i cierpienia | Religia, Bóg | Działania na planie fizycznym | Praca nad sobą | Pomoc innym i Ziemi
Nadchodzące zmiany | Służba wielkiemu białemu bractwu | Inne cywilizacje | Dodatki, ułaskawienia