21 czerwca 2012 roku - Sanat Kumara

Życzę wam osiągnięcia takiego stopnia świadomości,

który pozwoli dążyć górną Drogą 

JAM  JEST  Sanat Kumara, znów do was przybyłem.

                Światy, gwiazdy, Niebiosa radują się z nadzwyczajnej możliwości, która znowu zaistniała dzięki Łasce Boga.

                Przybyłem do was w tym dniu letniego przesilenia, aby wzmocnić swoje energie, byście mogli odczuć naszą Jedność. Jedność każdej cząstki życia z naszym Jedynym i niepodzielnym Ojcem w Niebiosach.

                Nadzwyczajna kosmiczna możliwość została przejawiona w wyniku decyzji podjętej na dzisiejszym posiedzeniu Rady Karmicznej i zatwierdzona na Wielkim Centralnym Słońcu – gwieździe Syriusz.

                Przybyłem nie po to, abyście mieli możliwość przeczytania kolejnego Przesłania. Przybyłem po to, abyście uświadomili sobie swoje Boskie przeznaczenie. Na waszym etapie rozwoju ewolucyjnego jedynie czytanie naszych Przesłań jest niewystarczające. Powinniście dokładać wszelkich starań, aby wasza świadomość była zdolna zawrzeć Boskie Prawdy. Jedna z tych Prawd jest taka, że wasza planeta zmienia swoje wibracje. Właśnie ta zmiana otwiera dla was możliwość podążania Boską Drogą rozwoju.

                Wydorośleliście. Przygotowaliście się do zrobienia następnego kroku w swoim ewolucyjnym rozwoju.

                Dosłownie jeszcze wczoraj Rada Karmiczna i Wysoka Rada tego Wszechświata miały wątpliwości: czy udzielić wam nowej możliwości czy nie? Czy przedłużyć daną dyspensę czy nie? Oto dzisiaj podjęto decyzję! Trzeba powiedzieć, że na kosmicznych wagach ważano dosłownie każde dążenie waszych dusz, a nie tylko wasze czyny i działania dokonane w ubiegłych miesiącach.

                Zmuszeni jesteśmy stwierdzić ogromny opór ze strony sił nam przeciwnych. Jesteśmy też obowiązani uwzględnić starania, które podejmują te nieliczne dusze. Szale wagi równoważyły się. Potrzeba było zupełnie niewiele, aby Boska możliwość była kontynuowana. Zadeklarowałem swoją pomoc. To właśnie dzięki mojemu momentum* osiągnięć, które zdeponowałem w kosmicznym banku, Ja i inni Mistrzowie uzyskali możliwość ponownego przychodzenia i udzielania Przesłań ludzkości Ziemi.

Ludzkość nie zasłużyła na tę możliwość. Jest wam ona udzielana jako zaliczka. Dlatego powinniście stale pamiętać o tym, że każde wasze działanie, każda myśl lub uczucie mogą wyznaczyć w najbliższym czasie dalsze losy świata.

                Kiedy bierzecie w banku kredyt, to ryzykujecie, że możecie nie zwrócić pieniędzy. Ja poręczyłem, że zdołacie wypełnić swoje zobowiązania, które przyjeliście przed wcieleniem. Życzę wam osiągnięcia takiego stopnia świadomości, który pozwoli dążyć górną Drogą.

                Umiłowani, wystarczy, że zaledwie  kilka osób zamanifestuje nową świadomość i nowe myślenie. To jest bardzo trudne lecz niezbędne. Dlatego kiedy tylko tych niewielu będzie w stanie zademonstrować nowy typ stosunków opartych na nowej świadomości i nowym myśleniu, to miliony innych ludzi będą mogły wykorzystać to momentum osiągnięć. Zbiorowa nieświadomość ludzkości jest zdolna skumulować zarówno negatywne przejawy ludzkiej świadomości, jak i pozytywne dążenia poszczególnych osobowości.              Zatem każdy człowiek zdolny do zamanifestowania w tych trudnych warunkach niezbędnego poziomu świadomości, składa własne osiągnięcia na ołtarzu Służby ludzkości. Więc cała ludzkość osiąga możliwość dalszej ewolucji.

                Na tym polega zasada, taka jest Droga. Każdy, kto w przeszłości osiągął określony poziom świadomości, przygotowywał drogę ludzkości na setki i tysiące lat naprzód. Upłynęło dwa tysiące lat od czasów wcielenia Jezusa, a jeszcze więcej od czasu wcielenia Gautamy Buddy, a do tej pory  ludzkość korzysta z ich momentum osiągnięć.

                Każdy z was jest w stanie zademonstrować nową świadomość. Każdy z was jest w stanie wejść na następny stopień ewolucji, by dać przykład. Nową epokę będzie charakteryzowało to, że wszystkie wasze osiągnięcia będą bardzo szybko rozpowszechniały się po całej kuli ziemskiej.  Każdemu waszemu krokowi we właściwym kierunku będzie towarzyszyło nadzwyczajne wsparcie Niebios.

                Lecz równie sprawiedliwe będzie, że osoby, które oddzieliły się od Boga, będą bardzo szybko zbierać plony własnej negatywnej karmy. To, co nie odpowiada nowemu etapowi rozwoju ewolucyjnemu, będzie się degradować i znikać z z oblicza Ziemi. Natomiast to, co odpowiada nowemu etapowi, będzie kwitnąć dzięki Łasce Niebios.

                Dostrzegacie wokół siebie i takie lub inne przejawy. I każdy z was ma możliwość wyboru śmierci lub nieśmiertelności, życia dla siebie lub życia dla Dobra Ogólnego, niebytu lub Życia wiecznego.

                Bardziej jasno i pewnie nigdy jeszcze nie mówiono. To jest prawo tych czasów.

                Chciałbym pewnym przykładem utrwalić to, co powiedziałem,. Daje go samo życie. Teraz, kiedy kończy się czas mojej obecności, chcę powiedzieć, że wieczne życie i nieśmiertelność są teraz dla was tak bliską możliwością, że osiąga się je natychmiast. Nigdy wcześniej w minionych czasach nie było takiej możliwości. Im więcej nędzy i nichlujstwa wokół, tym większą wartość w oczach Boga mają wasze osiągnięcia.

                Spójrzcie na lotosy, które rozkwitają na bagnie. Pomimo panującego wokoło smrodu i zgnilizny, Bóg przejawia cud kwiatu Życia.

                Każdy z was jest cudem w rękach Boga. Wszystko zależy tylko od waszej uświadomości i dążenia do Boskości.

 

JAM  JEST  Sanat Kumara. OM

          


 

Aktualności | Przesłania | Opisy Mistrzów | Ostatnie przesłania | galeria | linki | Książki | Download | Moje artykuły | O mnie
Budowa Świata | Ludzka dusza | Prawo Karmy | Choroby i cierpienia | Religia, Bóg | Działania na planie fizycznym | Praca nad sobą | Pomoc innym i Ziemi
Nadchodzące zmiany | Służba wielkiemu białemu bractwu | Inne cywilizacje | Dodatki, ułaskawienia