W HOŁDZIE POLEGŁYM I ICH RODZINOM

                        10 kwietnia 2010 - KATASTROFA W SMOLEŃSKU

Szok, tragedia... Poruszylo mnie to głęboko. Wiem, co to znaczy stracić kogoś bardzo bliskiego, wysłać do kraju trumnę... i jak wiele znaczy nie być samemu w tak trudnej chwili...
Wiem, że nikt nie ukoi bólu rodzinom. Czas może zasklepić rany, ale nie usunie blizny po rozdartym sercu. Wiem, jak wielkim wsparciem jest świadomość, że nieznani ludzie łączą się w cierpieniu, są obok... Bądźmy z nimi długo. Niechaj Aniołowie w dniu pożegnania namalują im tęczę na niebie...

• • • • •

W ciągu dwóch dni nadesłaliście wiele listów z pytaniami. Dziś, na większość z nich z pewnością znacie już odpowiedź:
● Dlaczego tak się stało? ● Co to dla nas znaczy? ● Czy to sprawa karmiczna?
● Co na to Kalendarz? ● Co dalej?...

Przede wszystkim kolejny raz pokazaliśmy, że potrafimy stanąć ponad podziałami, pójść za głosem serca, łączyć się sercem z rodzinami ofiar katastrofy i nie wstydzimy się łez.
Przekonaliśmy się, ile fałszu jest w polityce, w sondażach, słowach osób publicznych, mediach... i w jaki sposób manipuluje się opinią publiczną.

Dziennikarzom załamywał się głos – u większości była to szczera reakcja, ale z drugiej strony zobaczyliśmy nagą prawdę o tym, jak bardzo są zniewoleni przez odgórne „zalecenia polityczne”, jak przesiąknięci strachem przed utratą pracy za wyjawienie prawdy niewygodnej dla dominujących w życiu politycznym elit.

Wiele stacji radiowych wyszło naprzeciw słuchaczom - zdruzgotani ludzie mogli na żywo dzielić się swoimi odczuciami na antenie. Królowało prawdziwe ludzkie współczucie, choć pojawiało się też pewne rozżalenie, dlaczego dopiero po śmierci poznaliśmy to inne, prawdziwe oblicze ś.p. prezydenta. Telewizja nagłaśniała jego „wpadki”, wciąż donosiła o wielkiej szkodliwości jego prezydentury dla wizerunku i przyszłości Polski.
Wielu polityków powinno uderzyć się w piersi za rozpowszechnianie fałszywego obrazu prezydenta i wszystkie obraźliwe słowa – Radosław Sikorski, Janusz Palikot, Hanna Gronkiewicz-Walz, Stefan Niesiołowski, Lech Wałęsa..., a wśród dziennikarzy - przede wszystkim Monika Olejnik. Dziś nie wystarczy powiedzieć: „przykro mi”, „ubolewam”, „taka strata”. Dziś z ich ust powinno paść jedno kluczowe słowo: „przepraszam”.
Można mieć różne zdania, nie zgadzać się z drugą osobą, ale NIE WOLNO kłamać i pomawiać ludzi.

Teraz także Europa nie szczędzi wielkich słów o byłym już prezydencie Lechu Kaczyńskim. Czy najpierw trzeba umrzeć, ponieść najstraszliwszą ofiarę, by zostać docenionym?

Prawdziwe słowa uznania i podziękowania należą się prezydentowi Rosji Miedwiediewowi i premierowi Putinowi, jak również narodowi rosyjskiemu.

CAŁY ŚWIAT USŁYSZAŁ O KATYNIU

Katastrofa polskiego samolotu prezydenckiego ma silne podłoże karmiczne. Nie trzeba wchodzić głęboko w Kalendarz, by natychmiast odczytać informację.

• Liczba 2

Katastrofa w sobotę 10 kwietnia 2010 roku nastąpiła w dniu Białego Biegunowego Wiatru (kin 2 – IK 2) w pierwszej fali Tzolkin.
Zgodnie z wewnętrzną logiką "13", wszystkie gwałtowne wydarzenia, które zamanifestują się w dniu z tonem drugim, świadczą o wyładowaniu potężnej karmy.
W książce 2012. Początek końca czy radość początku? znajdziecie klucz, najważniejsze wskazówki i prognozy na nadchodzące lata, wybiegające daleko poza rok 2012, jak również proroctwo „Do narodów”, czyli „siedem słów od Boga do wielu narodów świata” - jakże aktualne w tej chwili.

Zatem nie jest to wcale „ten przeklęty Katyń”, lecz wielka ofiara starych dusz wielkiego słowiańskiego narodu. Przed swoją ziemską inkarnacją ich dusze przećwiczyły w tamtym świecie także ten, najczarniejszy chyba scenariusz. Był to plan awaryjny na wypadek, gdyby wyczerpały się łagodniejsze warianty. Kolejny raz przypominam, że naród polski ma do odegrania szczególną rolę nie tylko w Europie, ale i na świecie. Na tym polu nie ma winnych i ofiar – jest proces oczyszczania, odpowiedzialność zbiorowa, zadania dla narodów. (Zob. 2012, Proroctwo „Do narodów”, s. 193).

W Smoleńsku, z pomocą sił entropii aktywowało się prawo przyczyny i skutku – "gdy w danym sektorze karmicznym zostanie przekroczony punkt krytyczny, każda nierozładowana karma musi rozładować się sama". Tam nie ma już placu zabaw i graczy. Każda gra kiedyś się kończy...
Spotkanie premiera Putina z premierem Tuskiem na Cmentarzu Katyńskim stanowiło w oczach świata znaczący krok w kierunku pojednania, jednak z perspektywy duchowej wyglądało to inaczej – zapowiadało kolejną grę na zwłokę podyktowaną presją polityczną. Limit czasu został jednak wyczerpany i w życie wszedł plan awaryjny.

• ROK 2009-2010 – FRAKTAL II WOJNY ŚWIATOWEJ – ŻYWIOŁY

„Rok 2009/10 będzie wymagał od nas bardzo śmiałych, kompleksowych decyzji – zarówno ze strony polityków, jak i każdej jednostki. Tu wszystko zależeć będzie od kierunku świadomości pojedynczych ludzi i grup rządzących. Gospodarka światowa, polityka finansowa i społeczna muszą pójść inną drogą. W przeciwnym razie „pomogą” nam żywioły. W obliczu grożącej konfrontacji z Naturą ludzie będą musieli indywidualnie rozpoznać, że kierunek rozwoju społeczno-gospodarczego jest niewłaściwy, co, być może, zmusi rządy do zmiany kursu”. (Wg 2012...).

Pierwsze znaki ostrzegawcze dostaliśmy już 8 listopada 2008 r. Pożar na statku podwodnym budowanym przez Rosję dla Indii był przestrogą od żywiołów Wody i Ognia. Katastrofa samolotu to konfrontacja z żywiołami Powietrza i Ziemi. Człowiek jest praktycznie bezradny wobec tej siły.

Rok Samoistnego Ziarna jest powiązany z latami 1933–52, czyli z fraktalem II wojny światowej i tym samym także z karmą Zbrodni Katyńskiej. W 2009-2010 Dreamspel-roku dostaliśmy ostatnią już chyba szansę oczyszczenia pola karmicznego II wojny światowej.

• CIMI – UWOLNIENIE PRZESZŁOŚCI

Kin narodzin prezydenta Lecha Kaczyńskiego (ur. 18.06.1949) to CIMI 10 – Biały Planetarny Łącznik (kin 166) w Fali Ziemi.
Kin roku w cyklu osobistym od 18.06.2009 do 17.06.2010 to CIMI 5 – Biały Wiodący Łącznik (kin 226) w Fali Wiatru. Był to zatem rok ukierunkowania na uwolnienie przeszłości przez znalezienie drogi porozumienia, dialogu, pojednania pomiędzy ludźmi i całymi narodami. Tu ster w jego życiu przejął najwyższy autorytet duchowy, ale Lech Kaczyński jako podopieczny energii CIMI 5 wciąż miał wolną wolę i prawo wyboru.

To tylko niektóre, bardzo ogólnikowe informacje odczytane z Kalendarza Majów.

Karma Katynia została oczyszczona.
26 grudnia 2010 roku (kin 2, IK 2) – w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia – czyli 260 dni po katastrofie w Smoleńsku – znów powróci do naszego życia pokojowy impuls pojednania. Dowiemy się wowczas, czy proces oczyszczenia karmy był dogłębny, czy też pozostało coś jeszcze do przerobienia.
Tekst przemówienia, które zamierzał wygłosić na uroczystości w Katyniu prezydent Lech Kaczyński, miał być gestem pojednania ze strony Polski w kierunku Rosji.

WNIOSKI NA TERAZ

Śmierć nie należy do żadnej partii


Ta tragedia to lekcja dla świata i nas, Polaków. Historia nie zna drugiego takiego przypadku. Z całą pewnością „coś” w nas drgnęło i to „coś” może pomóc nam zmienić samych siebie, jak również standard polityki, zniwelować agresję, podwyższyć poziom kampanii wyborczych. Teraz wszystko zależy od nas – od tego, na ile i na co pozwolimy politykom, dziennikarzom, mediom... i przede wszystkim sobie.

Wytworzyliśmy przeogromne pole pozytywnej energii i ona jeszcze długo będzie dawać nam siłę w naszych wspólnych dobrowolnych działaniach dla przywracania normalności w życiu, pielęgnowania prawdy, szanowania godności człowieka, jak również eliminacji medialnych krzykaczy nadawjących ton polskiej polityce. Nie zmarnujmy tej szansy - szansy na dokonanie przełomu w sobie, koło siebie, na zewnątrz.. i

"spieszmy się kochać ludzi... tak szybko odchodzą".


Nagła śmierć tak wielu wybitnych osób to cios dla polskiej opozycji, ale też wielka próba dla premiera Donalda Tuska i Platformy Obywatelskiej. Dziś trudno wyrokować, kto będzie prezydentem. Zginęło trzech oficjalnych kandydatów. Marszałek Komorowski już niebawem zacznie o tym rozmawiać z klubami, ponieważ państwo musi funkcjonować nieprzerwanie, a życie polityczne toczyć się płynnie.

Na temat kandydatów napiszę później, ale nie tak, jak zapewne myślicie.


Poniedziałek, dnia 12 kwietnia 2010
Kin 4 - Żółte Samoistne Ziarno
Siła możliwości – siew czystego gwiezdnego ziarna
Przywódca Czerwonego Zamku Nowego Początku i Wtajemniczenia
- stwarzanie fizycznych podstaw i wzmacnianie fundamentu życia


źródło: www.maya.net.pl

  

  

powrót do strony głównej

Aktualności | Przesłania | Opisy Mistrzów | Ostatnie przesłania | galeria | linki | Książki | Download | Moje artykuły | O mnie
Budowa Świata | Ludzka dusza | Prawo Karmy | Choroby i cierpienia | Religia, Bóg | Działania na planie fizycznym | Praca nad sobą | Pomoc innym i Ziemi
Nadchodzące zmiany | Służba wielkiemu białemu bractwu | Inne cywilizacje | Dodatki, ułaskawienia