Nowa Szósta Rasa ludzi

Jesteśmy Piątą Koronną Rasa, która zamieszkuje nasza planetę. Obecnie ludzie nowej Szóstej Rasy zaczynają wcielać się na Ziemi. Sa to ludzie, którzy maja nowy, wyższy poziom świadomości. Charakteryzować ich będzie brak jakiegokolwiek uczucia walki i przemocy.
Terytoria, na których będzie górowało stare myślenie i stara świadomość będą stopniowo schodzić pod wodę. I pojawią się nowe ziemie, na których będą osiedlać się ludzie, mający wyższy poziom świadomości.

Ukochany Babaji 3 lipca 2009 roku
Gdy zbliżają się kosmiczne terminy, to nieuniknienie zachodzi wielkie przejście, wielka zmiana. Ludzkość w większości nie jest gotowa do tego przejścia, i nie zdąży go przeżyć. Jednak potem na Ziemi stworzą się warunki, kiedy nowa rasa ludzi będzie mogła zasiedlić planetę i kontynuować ziemską ewolucję.
Zmiany te zachodzą zawsze podczas zmiany ras. I zmiany te nieuniknienie zajdą na planecie. Jednak o terminach tych zmian nie będzie wam wiadomo. Nigdy nie mówi się o konkretnych terminach. Zawsze mówi się o tym co nieuniknione nadchodzi. Każdy z was wie o tym że zmiany są nieuniknione. Wy wszyscy macie szansę zmienić się. Wszyscy macie możliwość zmienić swoja świadomość i podążać tą drogą ewolucji.
Nadchodzące wielkie zmiany są opisane w świętych księgach przeszłości. Czytaliście w Biblii o potopie, czytaliście w Wedach o wielkiej Bitwie przy Kurukszetry.
Wiele historycznych dokumentów przeszłości wspomina o zmianach które zachodziły na planecie Ziemi.

Saint Germain, 10 stycznia 2010r.
... ludzkość na Ziemi przechodzi pewne etapy w swoim rozwoju. Etapy te można nazwać rasami zasadniczymi i podrasami. Obecnie na Ziemi wcieleni są ci przedstawiciele czwartej i piątej rasy zasadniczej, którzy opóźnili się w stosunku do  swoich braci znajdujących się na planie eterycznym i czekających na swoje wcielenie w rasie szóstej zasadniczej.
W swoich wibracjach te jednostki, oczekujące swojego wcielenia, znacznie wyprzedziły wcieloną obecnie ludzką społeczność jako całość. Dlatego ich wibracje nie pozwalają im przebywać wśród was na Ziemi. Oni czekają z niecierpliwością kiedy pojawi się możliwość dla ich wcielenia się na Ziemi, żeby kontynuować swoją ewolucję. Tak dużo ze swych darów mogliby oni dać Ziemi i tak szczęśliwi byliby podzielić się tymi darami z ludzkością Ziemi.

Saint Germain 25 marca 2005
Wkrótce, w kolejnej Szóstej Rasie ludzkość zrezygnuje z pokarmu materialnego. Będzie się karmić skoncentrowana Boską energią, wlewającą się przez czakry i odżywiającą niższe ciała.
Przypomina to fantastykę, lecz spełni się. Staniecie się rasą duchowych istot i będziecie mogli przypomnieć sobie wszystkie swoje wcielenia na Ziemi, wszystkie, nawet najmniejsze szczegóły z każdego swojego życia. Chcę wam powiedzieć, że pierwszą rzeczą, jakiej spróbujecie dokonać będzie nieprzypominanie sobie o tym waszym ziemskim doświadczeniu. Dla waszych subtelnych dusz bowiem wspomnienia tamtych doświadczeń będą nie do zniesienia.
To, co obecnie was otacza, będzie wam się wydawało strasznym snem, trwającym miliony lat. Lecz sen się kończy. Życzę wam szybkiego zbudzenia się do realnego życia!

Budda Wajroczana, 3 lipca 2010
Wszystko, co zdolne jest do dalszej ewolucji, otrzymuje możliwość rozwoju. A to, co nie jest zdolne do ewolucji, stopniowo ustępuje miejsca przyszłym rasom, które gotowe są przyjść we wcielenie na tę cudowną planetę z eterycznych oktaw Światła.
Ziemi sądzone jest stać się promienistą gwiazdą Wolności, która będzie wzorcem dla wielu innych ewolucji, zamieszkujących światy tego wszechświata.
...
Wrota Boskiej możliwości się zamknęły dla wcielania się na Ziemi tych jednostek, które są opóźnione w swoim rozwoju. Teraz planeta będzie zaludniana przez inne jednostki, które wkrótce będą w przeważającej części na planecie Ziemia.
Na kosmicznym zegarze, nastawionym na wieczność, upływają ostatnie minuty możliwości dla tych dusz, które są we wcieleniu, lecz nie pragną nastawić swojego zegarka z Wielkim Centralnym Słońcem.

Guan In 23 grudnia 2009r.
Nastała pora gdy we wcielenie powinni przyjść przedstawiciele nowej rasy. Oni bardzo długo czekają na możliwość swojego wcielenia. I aby mogli oni przyjść we wcielenie, na Ziemi powinny być stworzone odpowiednie warunki. Ziemia powinna zostać maksymalnie oczyszczona ze wszystkiego co martwe i z tego czego czas upłynął. Inaczej ta złota młodzież świata, najlepsi przedstawiciele ludzkości nie będą mogli zaistnieć w tych warunkach które panują obecnie na Ziemi. 

 

 

Aktualności | Przesłania | Opisy Mistrzów | Ostatnie przesłania | galeria | linki | Książki | Download | Moje artykuły | O mnie
Budowa Świata | Ludzka dusza | Prawo Karmy | Choroby i cierpienia | Religia, Bóg | Działania na planie fizycznym | Praca nad sobą | Pomoc innym i Ziemi
Nadchodzące zmiany | Służba wielkiemu białemu bractwu | Inne cywilizacje | Dodatki, ułaskawienia