Ciało. Dbanie o to co jemy i pijemy

Aby utrzymać harmonijny stan świadomości ważny jest dobór jedzenia i dbanie o czystość naszego ciała.
Poza brudem fizycznym, w ciągu dnia przyczepia się do nas również dużo brudu astralnego i mentalnego. Najlepszym środkiem do jego oczyszczenia to kąpiel w czystym, naturalnym zbiorniku wody lub przynajmniej ogólna kąpiel dwukrotnie w ciągu dnia, rano i wieczorem.
Powinniśmy korzystać tylko z kosmetyków na bazie naturalnych składników.
Nasze ubrania powinny być zrobione z jak najbardziej naturalnej tkaniny. Możemy nosić ze sobą kamienie szlachetne, które dodatkowo mogą harmonizować nasze czakry.
Ważnym czynnikiem niezbędnym do naszego oczyszczania i harmonizowania są ćwiczenia fizyczne. Każdego dnia w miarę naszych możliwości sprawnościowych powinniśmy uprawiać jakiś rodzaj ruchu, może to być bieganie, szybki chód, joga lub dowolny sport, który sprawia nam przyjemność. Najlepiej połączyć to z kontaktem z przyrodą, a wiec jogging czy spacer w parku itp.
Prawie każdy ma jakieś źle nawyki żywieniowe – alkohol, papierosy, słodycze, tłusta, niezdrowa żywność. Powinniśmy pokolei eliminować je. Nie musimy wszystkich naraz, bo może nam być ciężko, ale jeden po drugim, aż oczyścimy nasze ciało z ciężkich i brudnych złogów.
Tylko świeże, pozbawione chemii produkty spożywcze są wartościowe i wysoko energetyczne. Biały cukier, produkty przetworzone oraz mięso powinniśmy całkowicie wyeliminować. Nasza dieta powinna być bogata w warzywa, owoce, zboża, orzechy. Powinniśmy pić wodę źródlaną oraz herbaty ziołowe.

Ukochany Zaratustra 6 stycznia 2008 roku
Powinienem zaznaczyć iż gdyby częstotliwość otaczającego was świata wzniosła się choćby całkiem nieznacznie, wasze fizyczne przewody mogą nie wytrzymać podobnego przeciążenia.
Dlatego właśnie w wielu o ile nie we wszystkich religiach mówi się o oczyszczaniu waszych fizycznych przewodów oraz waszych subtelniejszych przewodów do których zaliczają się wasze ciała eteryczne, astralne i mentalne.
Dlatego właśnie ciągle przypominamy wam iż należy przestrzegać postu, zachować czystość swoich myśli i uczuć.
Gdy Ziemia podwyższy jeszcze trochę poziom swoich wibracji, wśród tych co obecnie czytają moje przesłanie zapewne nie znajdzie się nawet kilkaset osób zdolnych wytrzymać nowe wibracje planety.
Dlatego przybywam do was i udzielam Nauki o tym jak możecie ochronić swoje przewody podczas zmiany wibracji planety Ziemi.
Przede wszystkim powinniście zwrócić uwagę na swoje ciało fizyczne. Ono ucierpi najbardziej ponieważ częstotliwość jego wibracji jest najniższa. Dlatego konieczne jest przejść na lżejsze odżywianie się jeszcze teraz.
Należy wyłączyć jakiekolwiek używanie produktów mięsnych a nawet ptaków i ryb. Nie będę mówić o rzucenie alkoholu, papierosów, narkotyków, i wielu innych szkodliwych substancjach które wyjątkowo uparcie dalej używacie niezależnie od wszystkich naszych i zachęceń i uprzedzeń.
Powinniście zwrócić uwagę na wszystko co was otacza – powietrze, woda, jedzenie. Jedzenie którego używa większa część z was nie jest odpowiednie jako jedzenie na przyszłość. Jedzenie powinno składać się przeważnie z kasz pochodzenia roślinnego, soków, wody mineralnej jak i niektórych naturalnych produktów – na przykład miodu, owoców, warzyw. Unikajcie wszelkiej chemicznej obróbki produktów spożywczych, włącznie z konserwacją. Nie wykorzystujcie jako pokarmu produktów które przeszły obróbkę chemiczną. Poza wzbogaceniem szkodliwymi i kancerogennymi substancjami produkty te są wzbogacone mnóstwem energii negatywnej którą nabyły wtedy gdy czekały w magazynach, halach przemysłowych i szczególnie na półkach w sklepach.
Jeżeli stosujecie nasze rady, wkrótce ilość używanego przez was jedzenia będzie sprowadzona do minimum i sami będziecie mogli hodować dla siebie i dla swojej rodziny potrzebne produkty do spożywania na swoich działkach rolniczych z dala od wielkich miast.
Nadmiar jedzenia jakiego używacie jest z powodu tego że wasze centra energetyczne, wasze czakry, są zanieczyszczone. Dlatego nie możecie otrzymywać pełnowartościowego energetycznego odżywiania się poprzez nie.
W rzeczywistości, zasadnicza część energetyczna jedzenia powinna dochodzić do was z Boskiego świata poprzez układ czakramów.
Do utrzymywania waszego ciała fizycznego potrzebny jest po prostu pewien zestaw substancji mineralnych/mikroelementów, białek, witamin, węglowodanów, które zawarte są w wystarczającej ilości w jedzeniu roślinnym, wyhodowanym w czystych rejonach, bez użytku trujących chemikalii.
Nie potrzeba używać tyle jedzenia ile przyzwyczajeni jesteście używać. Wasze ciała powinny być maksymalnie lekkie, żeby mogły wibrować na wyższych częstotliwościach.
Inaczej będziecie chorować i czuć się źle, i w ostateczności będziecie zmuszeni skorzystać z moich rad, lecz upłynie za dużo czasu, więc proponuje wam przygotować się jeszcze teraz.

JESTEM TYM KIM JESTEM 28 grudnia 2006r.
Czy nie przychodziło wam na myśl porównać produkty które spożywacie i wodę którą pijecie do wzorców, potrzebnych do waszego racjonalnego Boskiego wyżywienia? Czy uważacie iż giganci przemysłu spożywczego istniejący w waszym świecie są bardzo zaniepokojeni zdrowiem waszego ciała fizycznego? Nikt inny poza wami samymi nie może zająć się oczyszczaniem waszego ciała fizycznego. Zasada oczyszczania jest bardzo prosta – wyprowadzenie z organizmu wszystkiego co niepotrzebne, wszystko to co jest wewnątrz i nasyca je rzeczywiście pożytecznymi substancjami, które zawarte są w naturalnych produktach, wyhodowanych bez udziału chemii i nowych technologii genetycznych. Zastanówcie się nad systemem i strukturą waszego pożywienia. Od razu gdy powstanie w was myśl czy wyżywiacie się prawidłowo, pojawi się koło was literatura która jest wam potrzebna. Ponieważ obecnie cykle są zmieniane, wasze ciało fizycznie nie może więcej dopuszczać na sobie eksperymentów. Ciało fizyczne nie będzie mogło istnieć w warunkach nowych energii jeśli nie zadbacie o nie.

Pan Sziwa 24 maja 2009 roku
...istnieją takie dusze, które nie są gotowe do przejścia, które lenią się odmienić świadomość i nie śpieszą się ze zmianą siebie. Nie śpieszą się porzucić nawet takie nawyki jak palenie, spożywanie mięsa i alkoholu. Jak że dużo jest takich uzależnionych od tych rzeczy.
Nie uda się przejść do Nowego świata z zachowaniem starych przywiązań. Właśnie do tych przemawiam dzisiaj. Należy wam zrozumieć, że czas już się kończy. Skok w Nowy świat może zdarzyć się w każdej chwili. Nie przeciwstawiajcie na szalach Boga i Mamonę i nie próbujcie obliczyć, jak wszystko się odbędzie. Nie jest wam dane ludzką świadomością zrozumieć ideę Boga. Należy tylko podporządkować się Jego Prawom i odważnie podążać za Bogiem.
Dlatego że dla was to jedyne wyjście z impasu, do którego samiście zapędzili. Właśnie do was się zwracam i daję jeszcze jedną szansę.
Skończcie z próżnością, przestańcie pędzić i wahać się. Stan waszej świadomości określi waszą przyszłość. Stan waszej świadomości, który będziecie mogli zachować w spokoju bez względu na to, co będzie się działo dookoła.

Jan Umiłowany 23 grudnia 2010r.
JAM JEST Jan Umiłowany.

Przychodzę dziś dać wam dwa błogosławieństwa, które moglibyście stosować w związku ze swoim odżywianiem po to, żebyście mogli zastosować w praktyce jeszcze jeden aspekt Nauki o Wdzięczności oraz Nauki o Błogosławieństwie. Ponieważ niewielu z was stosuje tę część Nauki. Jest to kolejna strona waszego życia, która została z czasem skażona jednocześnie ze wzrastającą negatywną karmą ludzkości.

Dobrze jest wiedzieć, co wymawiać, gdy przygotowujecie swój posiłek, żeby nasycił się on Boską energią, która nakarmi wszystkie wasze ciała:

 

«Błogosławię to jedzenie!
Pobłogosław je Panie również!
I niech Twoja Łaska wleje się w nie poprzez moje ręce.
Za co Ci dziękuję!
AMEN. TAKA DA BYDE. OM.*»

 

Póki przyrządzacie jedzenie, które będziecie jedli wy i cała wasza Rodzina, dobrze jest nie dopuszczać jakichkolwiek postronnych myśli, kierujących was do waszych codziennych problemów, lecz wywyższać swoją świadomość, myśląc o realnym świecie Boga, wyciszać się i uspokajać oraz mieć jedynie uczucie Radości i Miłości, które włożycie do posiłku. Podczas tej pracy należy milczeć lub wymawiać słowa wdzięczności, lub śpiewać pieśni wdzięczności, żeby wasza energiamogła się pomnożyć i prawidłowo wejść w posiłek, nie rozpraszając się w świecie iluzji.

Drugie błogosławieństwo moglibyście stosować przed rozpoczęciem każdego posiłku. Pomoże ono wam doprowadzić się w odpowiedni stan, żeby można było przyjąć włożoną do posiłku Boską energię, Boską błogość do waszych ciał. Lecz żeby do tego doszło konieczne jest dopóki się posilacie, znów być w stanie pokoju i harmonii oraz nie dopuszczać żadnych myśli i uczuć, które połączyłyby was z waszymi codziennymi sprawami.

Dobrze jest wiedzieć, że również podczas posilania się jest zalecane milczenie i tylko w myślach dziękowanie Bogu i wszystkim którzy trudzili się żeby ten posiłek doszedł do was. Oznacza to naprawdę wszystkim; dobrze byłoby uświadamiać sobie jak wiele istot trudziło się żebyście dostali swój posiłek, który pomaga wam kontynuować swoje istnienie w tym świecie. Egzystencja mająca swój sens i przeznaczenie z góry. Mam na myśli byście dziękowali elementalom które pomagały roślinom, którymi się posilacie, rosnąć i dawać owoce. Dziękujcie elementalom które pomagają ziołom, żeby najbardziej rosły te zioła, których będziecie potrzebowali w następnym roku, żeby być zdrowym. Dziękujcie elementalom które oczyszczają wodę którą pijecie. Dziękujcie pszczołom, które zbierają miód, którym posilacie się i leczycie swoje ciała. Dziękujcie również wszystkim żywiołom – ognia, powietrza, wody i ziemi. Oddajcie również swoją wdzięczność wszystkim ludziom, którzy trudzili się sadzić roślin, opiekowali się nimi dopóki rośli oraz zbierali ich owocom. Dziękujcie również tym, którzy zadbali żeby doszedł pokarm do waszego domu. Oraz na końcu podziękujcie tym, którzy trudzili się żebyście dostali posiłek na stół w chwili gdy wymawiacie następujące błogosławieństwo:

 

«Pobłogosław, Panie, ten posiłek!
Niech on nakarmi wszystkie nasze ciała.
Zapraszajcie, Siły Światła, na nasz stół.
Pobłogosław, Panie, nas wszystkich …(imiona obecnych)…
i obdaruj nas swoimi ziemskimi i niebieskimi dobrami,
z Boskim przewodnictwem na naszej Drodze,
z Pokojem i Miłością pomiędzy nami.
Za co Ci dziękujemy!
AMEN. TAKA DA BYDE. OM.*»

 Dopóki odmawiacie to błogosławieństwo, uspokójcie swoją świadomość i zrelaksujcie się, promieniując Miłością i Wdzięcznością do Wyższych oktaw eterycznych Światła oraz do ich mieszkańców. I gdy przystąpicie do posiłku będziecie naprawdę nakarmieni! Zauważycie, że potrzebna jest wam znacznie mniejsza ilość posiłku żeby poczuć się dobrze i będziecie potem znacznie bardziej efektywni w pracy włącznie z waszą pracą w duchowości. Zauważycie, że również zdrowie waszego ciała poprawia się z czasem.
Jedyna rzecz jaka wam pozostaje uczynić uświadamiając sobie to wszystko, to przebywanie w Radości i Miłości i znów dziękowanie Niebiosom za przeogromną litość Boga wobec nas!
JAM JEST Jan Umiłowany.


Wezwanie do oczyszczania i naenergetyzowania wody.

Pan Sziwa, 5 września 2010 r

W imię JAM JEST KTÓRY JAM JEST,

wymagam, szczerze chce i proszę Cię, Panie,

o oczyszczenie i naenergetyzowanie wody,

do której teraz wkładam swoją energię Miłości i Wdzięczności Tobie, Panie,

i wszystkim Istotom Światła, oraz elementalom, których żywiołem jest woda,

wszystkim, kto pomaga tu i teraz, żeby to się stało.

Za to dziękuję!

AMEN. TAKA DA BYDE. OM.

I dziękuję Tobie, Panie Sziwo, za to wezwanie i pomoc! 

 

 

Aktualności | Przesłania | Opisy Mistrzów | Ostatnie przesłania | galeria | linki | Książki | Download | Moje artykuły | O mnie
Budowa Świata | Ludzka dusza | Prawo Karmy | Choroby i cierpienia | Religia, Bóg | Działania na planie fizycznym | Praca nad sobą | Pomoc innym i Ziemi
Nadchodzące zmiany | Służba wielkiemu białemu bractwu | Inne cywilizacje | Dodatki, ułaskawienia