Wiara
Ukochany Alfa, 2 czerwca 2010 r.
Wasza Wiara w Wyższe światy, w Stwórcę, stworzy wam wszystkie potrzebne warunki i okoliczności, żeby wasze istnienie stało się w świecie fizycznym bardziej zbliżone do Wyższych światów. Pozostaje wam tylko odnaleźć tamten punkt w waszej istocie, skąd powierza się perspektywę Wiecznego życia. Nie wszyscy z was są zdolni do takiego wzlotu w myśleniu. Wielu nie zrozumie, a co gorsze myślą, że mowa o czymś fantastycznym i nierealnym.
Kochani, niemożliwe jest zetknąć się z dalekimi światami tak długo, jak długo nie uwierzycie ich istnieniu. Należy dokonać przebicia w waszej świadomości, w waszej linii obrony, którą utrzymujecie 24 godzin na dobę, broniąc się przed naszym światem, nie chcąc ani uwierzyć w niego, ani wejść do niego. Wiele jest wynalazków w waszym świecie, które was prowadzą do świata iluzji i nie dają wam możliwości pomyśleć o tym co wieczne.
Ja nie mogę przymierzać swoich sił do czegoś co ma tak wielką wartość w waszej świadomości, że zasłania wam Boga. Nie chcę ani was zmuszać ani nalegać żebyście się opamiętali.
Wydarza się, że pąk róży się nie otwiera oraz wysycha nie wypuszczając swoich płatków, kierując ich ku słońcu Wiary, Nadziei i Miłości. Sami wybieracie, którym bogom się kłaniać i jaką drogą podążać. Ja tylko przypominam wam, że nastał czas na powrót do rzeczywistości, nastał czas na wyjście ze świata iluzji i wejście do rzeczywistego świata Boga. Wy sami, z własnych sił powinniście napiąć się, rozchylić płatki waszej duszy które kierują się ku Wyższym światom. Czasami niemożliwe jest dla was wsłuchać się w chęci waszej duszy, ponieważ wszystko dookoła jest skierowane właśnie tak żeby do tego nie doszło. Lecz jestem przekonany, że poradzicie sobie z tym zadaniem.
Są tylko dwie podstawowe cechy, które jak nici wyprowadzają was z labiryntu iluzji. Pierwsza z nich to będzie Wiara. Druga - Miłość.
Dla kogoś na pierwszym miejscu będzie Miłość, a na drugim – Wiara. A kto inny jeszcze powie, że nie ma różnicy pomiędzy Wiarą a Miłością, ponieważ prawdziwa Wiara zawsze opiera się na Miłości. Miłość do Boga, Miłość do bliźniego, Miłość do całego Życia.
Powinniście zwrócić uwagę na wszystko to, co przeszkadza wam w przejawieniu tych dwóch cech w waszym życiu i stopniowo usuwać wszystko to co przeszkadza w pokonywaniu iluzji i wpięcia się na szczyt Boskiej świadomości.
Dla każdego z was będzie kilka podstawowych przeszkód, które powinniście przezwyciężyć. Każdemu z was będzie się wydawało, że właśnie bez tej jego cechy nie będzie on w stanie istnieć i rozwijać się dalej. To tak nie jest, kochani.
Ja rozumiem, że iluzja jest mocna i przyciąga was swoją atrakcją i magią. Świat Boski jednak również może was oczarować swoją cudownością i pięknem.

Pan Majtreja 13 czerwca 2010
Z wcielenia na wcielenie stykaliście się z wieloma rozczarowaniami i niepowodzeniami. Blizny na waszych duszach nijak nie mogą zagoić się i zejść. To jest przyczyną braku Wiary. To jest przyczyną tego, że nie możecie potraktować naszego słowa jako Prawdę. Za często oparzaliście się. Gdy nadeszła chwila, by usłyszeć nasz głos, który słyszeliście przez wielu proroków, macie wątpliwości. Słuchacie i nie słyszycie. Czytacie i nie ufacie. Macie do tego prawo.
Istnieje prawo, które działa w iluzorycznym świecie. Działa bez zarzutu i nieskazitelnie. Prawo głosi, że z wami dzieje się to, w co wierzycie i do czego dążycie. Dlatego mówimy o jakości Wiary i o jakości oddania Nauczycielom.
Jak tylko wewnątrz waszej istoty zapłonie Wiara i oddanie, ten magnes zacznie przyciągać was do naszego świata. Lecz jeśli dzisiaj wierzycie i dążycie, a jutro znów rzucacie się za jakimś przedmiotem waszego świata albo pragnienie prowadzi was po iluzji, nie możemy wyłowić was z iluzji.
Potrzebujemy od was równego i stałego płomienia dążenia, Wiary i oddania. Dzięki temu możemy was widzieć i pomagać wam.
Dlatego mówimy o wypracowaniu Boskich cech. Ponieważ to są wasze wartości, które pozostaną z wami na zawsze. A wasze iluzoryczne skłonności rozpłyną się wraz ze światem iluzji.
Przychodzę, żeby słusznie ukierunkować wasze dążenia. Ponieważ iluzja wciąż wzmacnia swoje pozycje, wam należy podwoić i nawet zwielokrotnić moc waszych Boskich cech.

Matka Boska Maria 27 grudnia 2009r.
Potrzebny jest przejaw Wiary i pobożności wszędzie, w każdym mieście i w każdej wsi. Nie wiary na pokaz, która niczego nie jest warta, a prawdziwej Wiary, która jako jedyna może otworzyć Boską możliwość.
Potrzebny jest nam powszechny przejaw Wiary i szanowania Wyższego Prawa, Boskiego Prawa.
I gdy to się wydarzy będziecie o tym wiedzieć, ponieważ wszystko zacznie zmieniać się bardzo szybko dosłownie na waszych oczach.
A teraz mogę polegać tylko na bardzo niewielu, którzy służą wśród całkowitego braku zrozumienia, a nawet wśród chichotania otaczających. Biada narodowi, który nie czci przejawu prawdziwej Wiary i nie szanuje swoich świętych.

 

 

 

Aktualności | Przesłania | Opisy Mistrzów | Ostatnie przesłania | galeria | linki | Książki | Download | Moje artykuły | O mnie
Budowa Świata | Ludzka dusza | Prawo Karmy | Choroby i cierpienia | Religia, Bóg | Działania na planie fizycznym | Praca nad sobą | Pomoc innym i Ziemi
Nadchodzące zmiany | Służba wielkiemu białemu bractwu | Inne cywilizacje | Dodatki, ułaskawienia