Zmiana wibracji poprzez poszerzanie swojej świadomości
Czym jest ludzka świadomość? Jest to poziom pojmowania otaczającej nas rzeczywistości, zależny od naszej wiedzy, naszych wierzeń i naszych doświadczeń. Stanowią one często ograniczenia, które nie pozwalają nam widzieć głębszego sensu we wszystkim co się wydarza. Każdy człowiek posiada inny poziom świadomości. Poszerzając zakres odbioru naszego świata, czyli patrząc na nasz świat bez naszych ludzkich ograniczeń podnosimy nasze wibracje. Zaczynamy wtedy odróżniać rzeczywisty Boski świat – świat duchowy od świata czysto materialnego.
Podnosząc poziom świadomości oddziałujemy na całą planetę.

Obecność Jedynego 28 grudnia 2007 roku
Zrozumcie, wystarczy żeby niewielki procent populacji planety Ziemia dostał nowe wyobrażenia i poszerzył swoją świadomość do odpowiedniego poziomu, a cała planeta jako całość będzie objęta nowym sposobem myślenia i nowymi wibracjami.

Wszystko z czym stykamy się wciągu dnia ma wpływ na nasz poziom świadomości. Jeżeli mamy kontakt z ludźmi czy rzeczami, które mają wysokie wibracje – są przepełnione miłością ,wówczas nasze wibracje i poziom świadomości również wzrastają. Także to o czym myślimy i co czujemy wywiera wpływ na poziom naszych wibracji.

El Morja 14 maja 2005
Wasza świadomość jest bardzo ruchliwa. Można powiedzieć, że w ciągu dnia stale ślizgacie się w swojej świadomości w przedziale od najbardziej niskiego poziomu do najwyższego. Na poziom świadomości ma wpływ wszystko, z czym stykacie się w życiu. Wszyscy ludzie, z którymi się stykacie aurami, filmy, które oglądacie, muzyka, której słuchacie. Dosłownie wszystko w waszym świecie wywiera na was wpływ.
Dlatego waszym pierwszorzędnym zadaniem będzie podnosić poziom swojej świadomości na
maksymalny dostępny wam poziom przez większą część dnia.
W ciągu dnia zawsze znajdźcie czas, żeby odosobnić się chociaż na kilka minut i przeanalizować swoją świadomość. Wszystkie przychodzące do was myśli, uczucia, obrazy. Stale analizujcie swoją świadomość i sprawdzajcie swoje uczucia wielokrotnie.

Kosmiczna Istota Potężne Zwycięstwo 6 lipca 2007
Uwierzcie, nie ma dla was obecnie ważniejszego zadania niż to, aby wywyższyć swoją świadomość ponad wszelkie przejawy waszego zwyczajnego, uporządkowanego życia.

Pan Majtreja 25 czerwca 2009 roku
Wśród was są ludzie pewni tego, że potrafią przeżyć pewne przejście i kontynuować pomyślną egzystencję w Nowym Świecie.
Uważają, że przejście na nowy poziom ewolucji może odbyć się dla nich bez uwolnienia się od starych energii, uzależnień. Wam się nie zrobi operacji na zmianę waszej DNA lub na usunięcie waszej karmy. Musicie dzięki waszym zasługom i własnym wysiłkom zademonstrować zdolność do dalszej ewolucji. Ta zdolność nie mierzy śię ilością przeczytanych książek, odbytych seminariów albo odmówionych różańców czy wykonanych medytacji.
Wasz poziom świadomości zależy od tych Boskich cech, które zdobyliście na waszej Drodze. Nie da się zagrać Służenia, ofiarności, bezinteresowności albo Miłości.
Macie opanować te wartości, one mają być wam właściwe. Właśnie nabycie tych wartości daje wam możliwość zmiany samej struktury DNA, kodu informacyjnego, który pozwoli wam na egzystencję w nadchodzącym świecie.
W historii tego wszechświata były istoty, które próbowały oszukać Prawo i podnieść się na niewłaściwy dla nich poziom za pomocą czarnej magii i przeróżnych niejakościowych praktyk duchowych. I czy wiecie, że żadnemu z tych indywiduów nie udało się utrzymać na niewłaściwym poziomie przez jakikolwiek znaczący termin czasu.
Możecie skoczyć z wieżowca i przez jakiś czas wam będzie się wydawało, że lecicie, lecz to tylko chwile, które skończą się lądowaniem na ziemię.
Żeby nauczyć się latania, trzeba zmienić wasz wewnętrzny stan świadomości. Skierujcie waszą energię, którą zużywacie w ciągu dnia na puste gadanie, rozrywki i oglądanie telewizji, na wyrobienie swoich cech/wartości. Nie myślcie, że każda najdoskonalsza metoda i praktyka duchowa zadziała na was, skoro nie potraficie pokonać w sobie sprzeciwu nierealnej części, skoro nie możecie wydostać się ze skorupy ludzkiej świadomości.
Wam należy pozbyć się waszego fizycznego umysłu, zdjąć z siebie ludzką świadomość, jak to robi wąż wyślizgując się ze swej skóry. Nową świadomość należy wam pozyskać. Bez tego nie możecie kontynuować ewolucji. Bez tego nie ma możliwości waszego rozwoju jako gatunku: człowieka rozumnego, który powinien stać się człowiekiem boskim.

 

Aktualności | Przesłania | Opisy Mistrzów | Ostatnie przesłania | galeria | linki | Książki | Download | Moje artykuły | O mnie
Budowa Świata | Ludzka dusza | Prawo Karmy | Choroby i cierpienia | Religia, Bóg | Działania na planie fizycznym | Praca nad sobą | Pomoc innym i Ziemi
Nadchodzące zmiany | Służba wielkiemu białemu bractwu | Inne cywilizacje | Dodatki, ułaskawienia